Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Альтернатива воді з крана

доставка води додому

Приховані погрози від води з крана

Одесити, не з чуток, знайомі з проблемою чистої води в місті. Одеса — досить проблемний регіон, з точки зору екології. Навіть без самостійної перевірки якості води в лабораторної станції, можна не сумніватися в її непридатності для пиття. У водопровідній воді є хлор, залізо, солі важких металів, пестициди, віруси і бактерії. Вживання такої води в майбутньому призведе до проблем в кістках і суглобах, утворення каменів в нирках. Водопровідна вода не придатна для вживання, а також приготування на ній їжі.

Здоров’я сім’ї понад усе, для його забезпечення слід приділити увагу одному з найважливіших факторів — це наявність в будинку чистої і корисної води. Напевно, багато хто ставив собі питання «Де ж купити хорошу питну воду?»

Компанія ТМ «Water Club» вирішує таку проблему швидко і якісно. Доставка води додому нашого виробництва вже не один рік користується популярністю у великої кількості одеситів.
Звичайно, потенційний покупець може запитати, чому саме на нас варто зупинити свій вибір? Все просто — ми пропонуємо жителям і гостям Одеси воду, очищену від всіх небажаних домішок на 99%, а також збагачену необхідними для організму мінералами.

Де «шукати» смачну воду?

доставка води додому

Замислюючись, де оформити доставку води додому або в офіс, перерахуємо головні переваги від Компанії ТМ «Water Club», якими користуються наші діючі клієнти:

  • Ніякої хімії в воді. Вода, яку ми продає, не містить ніяких шкідливих домішок або хімічних реагентів, при очищенні вона не змінює свою природну структуру. Вода від ТМ «Water Club» ретельно перевіряється на відповідність українським і європейським стандартам, має сертифікати якості, видані санепідстанцією.
  • Угамування спраги і насичення мінералами. Наша вода не тільки здатна вгамувати спрагу, запобігти зневоднення, але також і наситити організм корисними мінералами, розчиненими у воді. Така вода підходить для щоденного вживання.
  • Смачна користь води. Любителям смачно готувати, особливо приємно буде робити свої шедеври на якісній воді. Їжа, приготована на ній, подарує більш насичений смак, а напої розкриють весь свій аромат. Навіть звичні для Вас страви, дивують своєю смаком Ваших домочадців.
  • Бутильована вода в кожен будинок. Оскільки наша компанія є виробником, ми може запропонувати воду за вигідними цінами, які не обтяжать сімейний бюджет або бюджет офісу.

Тільки безкоштовна доставка

Доставка води в офіс Одеса.

Компанія ТМ «Water Club» має багато клієнтів в різних районах міста. Починаючи з ранку ми розвозимо воду нашим замовникам.

Ось основні факти про доставки нашою Компанією:

  • Доставка здійснюється абсолютно безкоштовно по всій Одесі;
  • Привеземо Вам воду в будь-якій кількості, починаючи від одного бутля;
  • Вода підвозиться до вашого під’їзду і потім заноситься на потрібний поверх;
  • Завжди допоможемо встановити важкий бутель в кулер, якщо це необхідно.
  • Продаж бутильованої води не може відбуватися без самої послуги доставки. Знайти продавця води, зовсім нескладно, враховуючи насиченість пропозиціями в даному сегменті послуг.
  • Саме якість, швидкість, відповідальність і безкоштовна доставка — виділяють Компанію ТМ «Water Club» серед інших представників в цій сфері.

Не сумнівайтеся більше і замовте Ваш перший бутель якісної води і переконайтеся в якості нашого сервісу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...