Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Аргументи на користь послуги «доставка води в офіс»

Доставка води в офіс — корисна ця послуга?

Малий обсяг випитої води призведе до погіршення самопочуття і зниження водного балансу в організмі. Першими симптомами стають перевтома, втома, головний біль, відчуття голоду. І звичайно, коли всі ці симптоми проявляються під час роботи, користі від такого співробітника буде небагато.
Але це дуже легко вирішити, якщо на підприємстві або в офісі встановити кулери з чистою бутильованої водою. Допоможе в цьому доставка води в офіс від Компанії ТМ «Water Club». Співробітник на роботі проводить багато часу, тому на керівництві лежить зобов’язання забезпечити колектив потрібною кількістю води, з огляду на що рекомендована норма води на добу до 2 літрів.

П’ять плюсів у вживанні води на роботі

доставка води в офіс

Користь від чистої води на роботі:

Дотримуючись водний баланс протягом дня, слід пам’ятати, що випити потрібно достатній обсяг води, починаючи з випитого склянки після пробудження і продовжуючи пити весь день маленькими порціями. Вода, яка випита днем, краще засвоїться організмом і надасть більше користі.

Концентрація уваги працює на сто відсотків. Саме завдяки надходженню води в організм мозок зосереджується і концентрується на виконанні поставлених перед ним завдань. Швидке перемикання з одного завдання на інше допоможе співробітникам належно виконувати поставлені керівництвом плани.
Цікавий факт: в Гарварді були проведені дослідження і вони підтверджують, що випивши на добу до двох літрів води, випробуваний показує кращу успішність при навчанні нових предметів.

Вчасно випита вода збереже фігуру стрункою і красивою. Проводячи на роботі більшу частину дня, у багатьох співробітників не вистачає часу або сил приділяти увагу фізичним навантаженням. Тому дуже важливо приділяти увагу тому, скільки води випивається. Іноді може виникати уявне відчуття голоду, якого насправді маскується під спрагу. Тому, щоб не набрати зайву вагу на робочому місці, важливо вчасно пити воду від Компанії ТМ «Water Club».

Запобігання проблем з суглобами. Здебільшого робота в офісі малорухлива. І працюючи так день у день, по вісім годин бачачи в кріслі можна заробити проблеми з суглобами. Для правильної роботи суглобів важлива мастило, її головним компонентом є вода.

Здоровий імунітет. Взявши за звичку пити потрібну кількість води, організм виробить стійкість до хвороб. Правильно підібрана вода, яка збагачена корисними для організму макро і мікроелементами, допоможе чинити опір в боротьбі з вірусами. Доставка води в офіс допоможе піклуватися про організм і в робочий час.

Компанія ТМ «Water Club» пропонує великим підприємствам і невеликим офісам чисту і безпечну для організму бутильовану воду. Щодня вживаючи здорову воду, робочий колектив зможе вийти на новий рівень продуктивності.

Бутильована вода Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Безумовно, доставка води в офіс, привнесе в робочі будні колективу тільки позитивні моменти:

ТМ «Water Club» є компанією виробником, яка сама встановлює ціну на свою продукція. Замовивши певну кількість води, можливі знижки та інші приємні бонуси.
Бутильована вода відповідає найвищим стандартам: вітчизняним і європейським, це підтверджується сертифікатами виданими СЕС і великою базою постійних клієнтів, які вже давно співпрацюють з нашою Компанією.
Замовляючи воду на регулярній основі, можлива безкоштовна оренда кулера, що заощадить кошти клієнта і забезпечить зручне користування водою. Приготувати гарячий напій або випити прохолодну воду займе одну хвилину.
Доставка води кур’єрами від Компанії ТМ «Water Club» здійснюється безкоштовно і в зручний час.

Турбота про здоров’я колективу — це вигідно!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...