Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Брудна вода і її ознаки

У сучасному суспільстві з неконтрольованою хімізацією всіх галузей промислового виробництва і народного господарства в воду потрапляють надлишки нітратів, залишки добрив, різних пестицидів і гербіцидів, які роблять питну воду в крані небезпечної для здоров’я. Підступність водопровідної води в її поступовому згубний вплив на організм. Організм отруюється поступово, небезпеки особливо схильні до еритроцити в крові, нирки, вона вражає серце і мозок. Тому навіть чотири склянки в день сирої водопровідної води може вилитися у важкі захворювання в майбутньому.

Здоров’я організму людини залежить від води, яку він п’є. Тільки комплексні дослідження в лабораторії можуть показати надійність вживаної води. Але все ж є загальні ознаки, які може розпізнати і рядовий споживач в домашніх умовах.

Солонуватий присмак

Легкий солонуватий присмак води свідчить про наявність у воді хлорид-іонів. Такий присмак спостерігається у простий водопровідної води, обробленої в водоочисних станціях.

Запах хлору

Запах хлорки також свідчить про воду, яка піддавалася знезараженню хлором. Як відомо, хлор небезпечний для здоров’я, як і вода, їм оброблена.

Осад білого кольору у воді

Якщо у воді надлишок солей кальцію, це проявляється в білих взвесях, які з часом опускаються на дно посуду.

Накип в посуді

Якщо в чайнику утворюється накип, це говорить про жорсткій воді в регіоні, про великому вмісті у воді магнію і кальцію.

Металевий смак

Перевищення концентрації металів у воді легко визначити по металевому присмаку в роті.

У посуді з’явилися темні плями

Розчинений сірководень виявляє себе жовтими плямами на посуді, чашках і іншої ємності.

Затхлий запах

Якщо від води йде запах землі, риби або розкладається деревини це говорить про вміст у воді азотосдержащіх речовин. Це може статися через цвітіння води, забруднення водоростями і шкідливими мікроорганізмами.

Жовтий відтінок води

Якщо на посуді залишаються жовті плями і на світлі вона виглядає жовтуватою, значить в воду потрапили танін або гумусова кислота. Вони потрапляють в неї з грунту. Це не несе небезпеки для здоров’я, але виглядає непривабливо.

Каламутність води

З крана тече каламутна вода, але після відстоювання вона очіщается- це говорить про перевищено метану або повітря в трубопроводі.

Все ще існує думка, що кип’ятіння допоможе. Але процес скипання води тільки очистить рідина від вірусів і хімічного впливу.

Якщо вода, яку ви п’єте не пройшла тест хоча б по одному з вище перерахованих пунктів, значить ви вживаєте недостатньо очищену воду, і вже тим більше не безпечну для вашого здоров’я. Цінуйте своє здоров’я і не економте на ньому, замовляйте бутильовану воду ТМ «Water Club». Виробник бутильованої води сам очистить воду і зробить замовлення води додому Одеса швидким процесом, не потрібно витрачатися на покупку фільтрів домашньої очищення води із щомісячною їх заміною.

Доставка води у Одесі

Замовляючи додому воду ТМ «Water Club» замовник отримує:

  • Вода ретельно перевіряється на всіх етапах її очищення та розливу. У виробництві використовується новітнє обладнання з високопродуктивними фільтрами механічного очищення Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія). Вони видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води.
  • Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Розливається в пляшки з хімічно інертного пластика, які регулярно проходять санітарну обробку.
  • Сертифікований продукт, який відповідає національним та європейським стандартам якості, які підтверджуються результатами лабораторних досліджень СЕС.
    ТМ «Water Club» дорожить кожним клієнтом, тому замовлення води додому Одеса здійснюється безкоштовно, а при купівлі певної кількості бутлів можна отримати в подарунок помпу або безкоштовне користування кулером для води.

Замовлення води додому Одеса

Можна сказати, що на сьогоднішній день і в найближчі роки з кранів не буде текти чиста і безпечна для здоров’я води. Водопровідна вода в кранах зараз або брудна, або дуже брудна. Для її появи необхідно вкладати гроші в капітальне оновлення очисних споруд.

Турбота про своє здоров’я лежить виключно на нас самих. Ви можете спокійно і не боячись пити і готувати їжу на воді ТМ «Water Club», адже вона відповідає всім стандартам якості на 100%. Замовлення води додому Одеса виправдає всі Ваші очікування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4.80 из 5)
Loading...