Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Бутильована вода або домашній фільтр

Доставка води в офіс Одеса

Вживаючи щодня воду, хочеться думати, що вона чиста і корисна.

Замовляючи доставка води в офіс Одеса ми суттєво економимо бюджет на цей вид щомісячних витрат. Також тару з водою можна розмістити в будь-якому зручному для вас місці, що дуже зручно.

Використання домашнього фільтра для очищення води буде коштувати недешево. Також треба бути готовими до періодичних витрат на заміну фільтрів і до технічного обслуговування обладнання.

Доставка води в офіс Одеса

Чи можна довіряти бутильованiї водi?

Не завжди виробники бутильованої води ставляться відповідально до питань очищення і упаковки води, така вода може завдати шкоди організму людини і викликати шлунково-кишкову інфекцію при щоденному її використанні. При чищенні питної води з неї видаляються всі небезпечні мікроорганізми, така вода повинна відповідати вимогам ГОСТу.

Купівля і установка побутового фільтра для очищення води в домашніх умовах покладає відповідальність вже на кінцевого споживача води.

Але є ще й третій варіант знайти виробника бутильованої води з очищенням методом зворотного осмосу. Таким виробником є ​​компанія ТМ «Water Club». Ви істотно економите бюджет, але отримуєте екологічно чисту воду. Компанія «Water Club» використовує новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), які видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Вода повинна очищатися і збагачуватися корисними мікроелементами і мінералами на сертифікованому обладнанні. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.

Плюси очищення води методом зворотного осмосу:

  • До вас доставляється тільки чиста і смачна вода, в необхідному на даний момент кількості.
  • Вона очищена від шкідливих мікроорганізмів і хвороботворних інфекцій.
  • Вона безпечна для щоденного приготування їжі і пиття, можна використовувати для дітей.

доставка води Одеса

На що звернути увагу при виборі постачальника бутильованої води

Запам’ятайте кілька нескладних порад при замовленні на будинок бутильованої води:

  • На етикетці має бути написано яка це категорія води. Вона буває питної, їдальні, лікувальної, мінеральної. На етикетці є інформація про хімічний склад води, ще вказується адреса виробника, реєстраційні дані підприємства, назва торгової марки, дата виготовлення та термін зберігання води.
  • У компанії виробника зобов’язані бути сертифікати про підтвердження якості води, видані державними органами.
  • Купувати воду краще в полікарбонатною тарі-вона міцна, не важка і стійка до перепадів температури. Тара не вступає в хімічну реакцію з водою.
  • Якщо у вас є молодші члени сім’ї, уточніть чи можна давати її дитині пити і готувати на ній їжу для нього.
  • Хороша вода не може дуже дешево коштувати. Обслуговування обладнання з очищення води є витратною статтею витрат виробника, тому за якість треба платити.
  • При доставці води додому або в офіс подивіться на чистоту і прозорість води, не повинно бути помутніння або осаду. Навіть якщо термін придатності прийнятний, а зовнішні показники змушують вас засумніватися в якості води, відмовтеся від цього бутля, нехай його замінять.
  • Чи є у виробника інтернет сайт з можливістю оформити замовлення онлайн, тоді ви будете не прив’язані до робочого графіку служби доставки.

Знайти надійного постачальника і замовити бутильовану воду в Одесі зовсім не складно, а наші поради допоможуть вам у цьому і тоді доставка води в офіс Одеса принесе тільки позитивні емоції.

Запорука довгого і здорового життя в щоденному вживанні чистої і безпечної води. Часом тільки спробувавши щось, можна зрозуміти, яка вода вам підійде до смаку. Спробуйте воду ТМ «Water Club», вона здивує вас високою якістю і прийнятною ціною. Воду компанії «Water Club» можна пити в сирому вигляді, її не потрібно кип’ятити. Ця вода не просто якісна і чиста, вона збагачена корисними для здоров’я людини мінералами.

Купуючи бутильовану воду компанії «Water Club» ви піклуєтеся про своє здоров’я. Послуга доставка води в офіс Одеса обов’язково вам сподобається.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...