Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Чи потрібен кулер в офісі

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води в офіс Одеса, а також кольорів дуже затребувана в даний час. Сьогодні кулер можна побачити в будь-який поважає себе компанії, але з’явився він не одразу і не з нізвідки.

Історія виникнення кулера

Попередником кулера можна вважати питний фонтанчик. Придумав його винахідник зі США Хелсі Тейлор, коли його батько заразився тифом, випивши брудної води.

Уже в 1909 році пристрою почали масово випускати, з 1950 року технологія була вдосконалена-з’явилася функція охолодження води.

Головна функція кулера це розлив води, також він має додаткові корисні функції: крім охолодження води, він також може її нагрівати і газувати воду

Кольорів бувають двох видів.

Підлоговий кулер в офісі при доставка води в офіс Одеса:

Цей вид кулера буває з компресорним або електронним охолодженням.

Кулери з термоелектричним охолодженням вельми популярні-вони дешевші в ремонті і легше в експлуатації.

Електронні диспенсери-важать набагато легші, ніж компресорні. Відсутність компресорної системи економічно вигідно і дозволяє зробити користування приладом максимально простим. До мінуса можна віднести неможливість кулера впорається повністю зі своїм завданням під час літньої спеки. Працювати кулер буде, але з охолодженням води не буде справлятися. Цю проблему легко вирішує кондиціонер в приміщенні.

Може мати вбудовані полички (для зберігання стаканчиків, цукру, чаю) або міні холодильник (для охолодження соку і напоїв).

Для усунення неприємного запаху і знезараження води деякі моделі кулерів оснащені озонатором.

Найсучасніші кулери мають світлодіодну панель на передній стороні для підсвічування місця розливу води.

У підлоговому кулере є функція охолодження або нагрівання.

До мінуса можна віднести розмір кулера і дорожча ціна. Але з іншого боку, кулер можна взяти в оренду, а пріоритет приготування гарячої води-замінить електрочайник на офісній кухні.

Додаткових функцій у настільного кулера менше, але від цього він не менш функціональний:

  • Він працює безшумно і обладнаний електронною системою охолодження.
  • Маленький за розміром, його можна розташувати в робочому кабінеті або переговорній кімнаті. Для домашнього використання такий розмір також є дуже зручним.
  • Він не важкий і навіть жінка легко його перенесе і встановить де необхідно.
  • Є моделі, що працюють без охолодження, як електрочайник.
  • Настільний кулер значно дешевше на великого підлогового.

Так якого кулеру віддати перевагу для використання в офісі:

  • Якщо користуватися кулером буде більше чотирьох осіб, розумніше зупинити вибір на компресорному типі. Термін його служби вище, але і шуму від нього більше.
  • Електронні моделі підлогових кулерів коштують дешевше, обслуговування і ремонт також менш затратні. Але в жаркий день працездатність може впасти.

Після установки кулера в офісі не слід забувати і про його очищенню. Дуже важливо утримувати кулер в чистоті, інакше він зламається і втратить свою працездатність. Спеціалізовану чистку правильно може здійснити кваліфікований в цьому питанні персонал компанії, яка займається доставкою води в офіс в Одесі.

Кулер-це чудове і вигідне пристрій, який дозволить співробітнику мати доступ до окропу і холодній воді в будь-який момент. Чай можна заварити за хвилину і охолодити до потрібної температури, розбавивши холодною водою. А в літній час відпадає потреба залишати робоче місце в пошуках холодної води.

Для офісу кулер-дуже практичне обладнання: на офісній кухні відпаде необхідність в електричному чайнику, а холодильник буде звільнений від пляшок з охолоджується водою. Наявність в компанії кулера спонукає співробітників пити чисту і корисну воду, що сприятливо позначається на здоров’я. Робочий колектив буде тільки вдячний керівництву за доставка води в офіс Одеса, яке про них піклуватися.

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води в офіс Одеса у компанії «Water Club»

Замовляючи доставка води в офіс Одеса у компанії «Water Club» можна придбати або орендувати кулер на вигідних для клієнта умовах. Про всіх поточних акціях і вигідних пропозиціях можна ознайомитися на сайті компанії. Компанія «Water Club» дорожить своєю репутацією і не підводить своїх клієнтів-уклавши договір на поставку води та обладнання ви вирішите проблему забезпечення офісу водою на вигідних умовах.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...