Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Чиста вода для здоров’я

Доставка води додому Одеса

У швидкоплинності сучасного світу ми завжди кудись поспішаємо і часто забуваємо про природні і простих засобах турботи про свій організм. А часто проблеми у здоров’ї починаються через брак цілком доступних речей. Починаючи ранок зі склянки води пробуджує і заряджає киснем клітини організму. Чимало рідини людина втрачає під час сну. Тому випитий вранці склянку чистої і збагаченої макро і мікроелементами водою заповнить витрачені запаси організму. Краще пити воду кімнатної температури, така вода почистить від шлаків стінки тонкого кишечника і посприяє лікуванню деяких хронічних захворювань організму. Доставка води додому Одеса і чиста вода завжди під рукою.

Де і як «добути» чисту воду в сучасному світі?

Проточна вода, поточна будинку з крана, містить хлор і шкідливі для організму речовини. Пити і готувати на такій воді категорично не рекомендується. Деякі кип’ятять воду, інші відстоюють. Більш сучасні методи очищення води в домашніх умовах припускають покупку фільтрів-глечиків або установку дорогого устаткування. Але є і менш витратний варіант — це замовлення бутильованої води додому, наприклад, компанії Water Club.

Для очищення води цієї ТМ використовується новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості.

Чи не така вода є запорукою якісної і повноцінної життя. Адже водо — джерело життя. Доставка води додому Одеса-прекрасний вибір мати вдома очищену воду.

У води дуже великий список зобов’язань перед організмом і наше завдання забезпечити чистоту води, що надходить в організм.

Доставка води додому Одеса

Ось деякі приклади внутрішньої взаємодії води і організму:

  • Вода переносить клітинам всі поживні речовини, кисень і мікроелементи;
  • Виводить з організму відходи життєдіяльності;
  • Забезпечує температурний баланс в організмі;
  • Є природним зволожувачем для очей, рота і носових каналів.

При найменшій втрати вологи, людині загрожує зневоднення, що провокує всіляке захворювання, такі як, депресія, хвороба суглобів, також може з’явитися сухий кашель, підвищений тиск, головний біль, шкіра стає сухою і тьмяною.

У боротьбі із зайвою вагою вода допомагає спалюванню калорій під час тренувань спортом і щоденної активності.

Дуже багато процесів з використанням води відбувається в нашому організмі. І питання треба ставити не «пити чи не пити?», А «де знайти найкращої якості воду?»

Ми не забуваємо турбувати про зовнішню красу свого тіла (заняття спортом, доглянутий вигляд і здорова їжа), так не будемо ж забувати і про внутрішню залишає здорового способу життя.

Нам пропонують різну воду:

  • Водопровідна-це найгірший і крайній вибір, адже ця вода «збагачена» хлором і неочищена від шкідливих мікроорганізмів. Цю воду можна використовувати для пиття і приготування їжі. Кип’ятіння або відстоювання не зробить цієї воду більш корисною.
  • Вода з відкритих джерел-колодязі, струмки і джерела, які вважаються «чудодійними» до першої перевірки аналізу складу шкідливих речовин.
  • Така вода кишить хвороботворними організмами.
  • Природна мінеральна вода. Не варто забувати, що ця вода не підходить для щоденного вживання і більш того, може нашкодити. Тут необхідна консультація лікаря.
  • Бутильована вода з доставкою додому.

доставка води Одеса

Компанія Water Club пропонує одеситам натуральну і смачну воду.

До корисних звичок треба себе привчати і краще це робити з якісної, чистої і збагаченої корисними мінералами для організму дорослого і дитини.
Всього один місяць використання води, як основного джерела поповнення водного балансу організму, і ви звикнете пити корисну і смачну воду.
Замовляючи в Одесі бутильовану воду на будинок або в офіс Ви можете бути впевнені в її якості і відповідності всім стандартам.
Пийте воду і будете здоровими. Доставка води додому Одеса-допоможе Вам у цьому.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...