Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Чиста вода і здоров’я в порядку

Доставка води додому

Лікарі та вчені різних країн стурбовані великою кількістю хвороб, які пов’язані з погіршенням імунітету людини. І ця цифра зростає в геометричній прогресії. Велика кількість хвороб останнім вражає все більше молодих людей в самому розквіті сил. Лікарі та вчені зійшлися на думці, що причина цього неякісна вода і її вживання.

З одного боку, вода дає всьому живому на Землі життя, а з іншого вона є переносником інфекцій. Правда це стосується лише неякісної води. А значить дуже важливо для збереження здоров’я пити якісно очищену воду.

Погано очищена вода, що тече в кранах, загазована атмосфера, плачевного стану екологія- всі ці фактори впливають на імунітет людини.

Доставка води додому-запорука її чистоти

Замовляючи доставку води людина не завжди замислюється про її якість, як вона очищалася, на якому обладнанні вона готувалася. Купуючи питну воду для себе і своїх близьких. Потрібно бути повністю впевненим у її якості. Вода потрібна організму навіть більше ніж білки, жири і вуглеводи. Вода доставляє живильні речовини і кисень, виводить шлаки і токсини з організму. Де замовити доставка води додому? Кращий Ваш вибір — замовити у компанії-виробника ТМ Water Club.

Протягом усього життя людина випиває близько 35 тонн води. Пиття води поганої якості, наприклад, водопровідної, веде до накопичення в організмі величезної кількості відкладень: солі важких металів, шлаки, бруд.

Як розподіляються відкладення

Доставка води додому

Близько 35% шкідливих речовин відкладаються в суглобах і кістках, це веде до остеохондрозу і хвороб суглобів.

40% шкідливих відкладень закупорюють клітини нирок, печінки та інших органів, накопичуються в кишечнику і цим отруюють організм.

До 25% відкладень осідають в судинах, а це може викликати часті головні болі, стати причиною інфаркту та ризику виникнення інсульту.

А ще науково встановлено, що вода не належної якості може привести до безпліддя у жінок і чоловіків.

Пийте багато води для міцного здоров’я

Навіть незважаючи на те, що засоби масової інформації періодично нагадує про важливість дотримання питного режиму, далеко не всі прислухаються до цих настанов фахівців. Багато людей п’є недостатня кількість добової норми води, а це 1,5-2 літра. Доставка води додому ідеальний шлях мати завжди під рукою якісно очищену воду для пиття і приготування їжі.

В Одесі сьогодні до доступним джерелам води можна віднести:

  1. Водопровідна води, очищається і подається системою водопостачання міста;
  2. Вода з підземних джерел (бювети);
  3. Фасована або бутильована вода.

Недорога і якісна вода від ТМ Water Club

Доставка води в офіс Одеса.

  • Компанія Water Club для очищення води застосовує сертифіковане обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.
  • Вода відповідає українським і європейським стандартам якості, це підтверджується результатами СЕС і відгуками клієнтів.
  • Вода відмінно підходить для щоденного вживання приготування їжі.
  • Власне виробництво допоможе не переплачувати за воду. Для нових та постійних клієнтів проводяться акції та вигідні пропозиції.
  • Доставка води додому відбувається безкоштовно в зручний для клієнта час.
  • ТМ Water Club пропонуємо послуги з установки устаткування-кулерів, диспенсерів, помп. Крім цього, кулери періодично повинні піддаватися санітарній обробці для знезараження апаратів. В цьому Вам також допоможуть співробітники компанії, вони мають спеціальну підготовку і відповідний допуск.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...