Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Факти про воду: дивовижне в повсякденному

Доставка води додому

Вода — це життя

Вода не тільки необхідна людині, це те, з чого він складається. Нехай вода і не має поживної цінності, але вона є частиною всього живого. Ми на 60 відсотків складаємося з води, в перебігу всього життя цей відсоток змінюється. На стадії ембріона людина складається з води на 95 відсотків; народжуючись, відсоток води, становить близько 75 відсотків; в літньому віці води залишається до 55 відсотків. Можливо, що з’являються в похилому віці хвороби можуть бути пов’язані зі зменшенням відсотка води в організмі людини. Цим можна пояснити, наприклад, що при втраті від шести відсотків вологи з’являється порушення процесів кровотворення, травлення, а також обміну речовин. Тому дуже важливо підтримувати водний баланс протягом усього життя, а не починати це робити в пенсійному віці. Слід ввести в своє життя регулярно пити чисту воду, для збереження молодості і здоров’я протягом всього життя. Допомогти в цьому може доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club».

Водний баланс

Доставка води додому

Для якісного життя, без недуг і хвороб одним з правил є дотримання водного балансу. Достатній рівень води в організмі впливає не тільки на здоров’я, а також на успішність, врівноваженість і радість від життя, на відміну від людей, які нехтують правилами водного балансу. Це досить легко пояснити, адже через брак води кров стає більш в’язкою, тканини страждають від нестачі кисню, знижується працездатність. Але і зловживати нормою води не варто, тому що це перевантажить нирки і серце, які в посиленому темпі почнуть переробляти воду. Це призведе до слабкості і стомлення від будь-якої фізичної мул розумового навантаження. Вчені вирахували, що в добу людина повинна пити до 40 грам рідини на 1 кілограм ваги тіла.

Цей обсяг рідини розподіляється наступним чином:

  • до 70 відсотків щоденної норми рідини надходить з їжею;
  • до 5 відсотків утворюється в організмі з біохімічними процесів;
  • решта 25 відсотків слід заповнювати самостійно, найкраще, якщо це буде вода.

Яка вода найкорисніша

Вчені в різних науках вивели свій варіант ідеальної води, біологи виступають за дезінфекцію, хіміки — за правильний хімічний склад, а для фізиків на першому місці стоїть структура води. Вода в нашому організмі знаходиться в зв’язаному стані, молекули води мають свою молекулярну решітку. Рідина, яку п’є людина, повинна мати схожу структуру, щоб організм не витрачав додаткову енергію для її видозміни. Саме така вода є біостимулятором для організму.
Воду такої якості легко приготувати в домашніх умовах і зробити, так звану, талу воду. Щоб приготувати талу воду потрібно спочатку заморозити, а потім розморозити воду, прибравши плаваючі крижинки. Тала вода буде ефективною і корисною до шести діб, після стає звичайною водою. Для приготування талої води важливо брат очищену воду, наприклад бутильовану воду Компанії ТМ «Water Club» використовуючи послугу «доставка води додому».

Доставка води додому: кип’ятити чи ні

доставка води Одеса

Ще 20-30 років тому вважалося, що для того щоб зробити воду безпечною досить її прокип’ятити: все бактерії загинуть і ніякої шкоди. Однак це не зовсім так. Дійсно велика частина бактерій і вірусів загине, але в воді все одно залишаться солі важких металів та інші шкідливі елементи. Ще слід зазначити, що зберігати кип’ячену воду більше доби не можна, її видозмінена після кип’ятіння структура починає вбирати з повітря бактерії і віруси. Така вода стає небезпечною для людини.
В даний час альтернативою кип’ятіння стало використання для пиття і приготування їжі замовлення води додому. Це практично, зручно і не дорого.

Замовити доставку води додому можна у компанії-виробника ТМ «Water Club», якість води і ціна Вас порадує.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...