Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Фармацевтичне забруднення води

Ліки в воді

Фахівці дуже обепокоіни: в останнє десятиліття населення стало вживати лікарські препарати у великих обсягах, починаючи від антидепресантів до всіляких антибіотиків. Є велика ймовірність того, що проходячи шлях через очисні системи, вони потрапляють в річки і грунтові води, отруюючи їх.

Інформація про фармацевтичні препарати в поверхневих водах, в питній воді стала з’являтися в кінці 90-х років.

Дослідження підтверджують, що це може стати причиною хвороб риб і різних екологічних наслідків, в тому числі і небезпека для людини.

Головні джерела фармацевтичних забруднень це звичайно лікарські препарати, їх люди змивають в каналізацію, побутові відходи, стоки, відходи фермерських угідь. Ліки, що потрапляють з екскрементами в каналізацію, в повному обсязі знешкоджуються на очисних спорудах і в наслідок потрапляють у водне систему.

Доставка води додому вирішить цю проблему у Вашому домі.

Ліки, які плавають у воді

Доставка води додому

Проблема медичних препаратів в воді вивчається вже достатня кількість років, що дозволило з’ясувати основні ліки, які найбільш часто виявляються в питній воді. Найбільш часто зустрічається диклофенак — це протизапальний ліки.

Ще в список найбільш поширених препаратів входить: дротаверин (но-шпа), ампіцилін, диклофенак, ципрофлоксацин, кетопрофен, лізиноприл, цефотаксим, левофлоксацин, 17b-естрадіол, етинілестрадіол.

Вплив ліків в воді на людину

Невеликі дози ліків в воді, звичайно, не можуть стати причиною отруєння ними. Але постійне їх потрапляння в організм навіть в незначній кількості може стати причиною несприйнятливості до препаратів (наприклад, при лікуванні антибіотиками захворювання не даватиме жодного ефекту), алергії і інші неприємності в організмі.

Прийом гормональних препаратів відбувається в малих дозах. Жіночий організм засвоює лише 10-15%. А решта виводиться з організму. Можна тільки припускати, що буде з чоловіком, якщо він на постійній основі буде отримувати жіночі гормони — естрогени.

Вихід з ситуації, що склалася

Доставка води у Одесі

Краще не проводити на собі і своїй родині досліди і пити очищену бутильовану воду. Компанія ТМ «Water Club» пропонує своїм клієнтам замовлення води додому.

Зупинивши свій вибір на ТМ «Water Club» Ви отримаєте наступні переваги:

  • Якість води перевіряється на відповідність більш десятка показників, що підтверджується сертифікатами виданими санепідемстанцією.
    Компанія ТМ «Water Club» при очищенні води методом зворотного осмосу використовує сучасне обладнання.
  • Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють шкідливі і небезпечні для людського організму речовини з проточної води. Далі вода насичується корисними мікроелементами і мінералами на сертифікованому обладнанні. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.
  • Очищення води методом зворотного осмосу видаляє з води забруднення на 99%, при цьому зберігається природна структура води і її корисні властивості.
  • Доставка води додому. Замовлення води на будинок можна здійснити, зателефонувавши оператору або залишивши заявку на сайті компанії в зручний для клієнта час.
  • Замовлення води на будинок безпосередньо у виробника, дозволить заощадити на вартості послуги, не переплачуючи посередникам в магазині.

Отже, якщо у вашому будинку вода від надійного виробника, то Ви будете знати, що вона наповнить Ваш організм не непотрібним ліками, а цілющою силою, здоров’ям і хорошим настроєм.

Доставка води додому — краще рішення!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...