Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Газована вода: чи можна її пити щодня

Доставка води додому

Вода з газом доступний вид напоїв, що допомагає втамувати спрагу. В Америці одна людина протягом року п’є до 180 літрів газованої води, в Китаї ця цифра становить лише 20 літрів, в Україні це близько 50 літрів в рік.

Важливо визначити «натуральність» газованої води

Сьогодні все більша кількість людей намагається стежити за своїм здоров’ям і пиття води один з невід’ємних кроків до здорового способу життя. У нормативах якості газованої води вказується, що відсоток газу не повинен бути більше одного відсотка. У магазинах продається вода з натуральним насиченням газу, а також штучно доданий газ воду. В останньому випадку в воду додається вуглекислий газ, а це консервант, який має антибактеріальні властивості. Можна сказати одне, газована вода, а також напої з газом у різних виробників можуть бути абсолютно різні за своїм складом. Купуючи воду з газом, потрібно зупинити свій вибір на натуральному складі і мінеральній основі.

Реакція організму на воду з газом

Вживання газованої води, як заміна воді без газу, підходить не кожній людині. Чи знали Ви, що вона має здатність подразнювати слизову кишечника і шлунка, може стати причиною захворювання шлунково-кишкового тракту.
Така хвороба, як гастрит і хвороби пов’язані з шлунком не сприймає щоденного використання газованої води. Це протипоказано. Після консультації з лікарем можна вживати лікувальної мінеральної води.

Газована вода і вагітність

Доставка води додому

Майбутнім мамам бажано пити очищену питну воду без газу, так як вуглекислий газ може викликати печію або відрижку, що не дуже приємно при вагітності.
Від солодкої газованої води бажано взагалі відмовитися, вона може бути причиною алергії у дитини після народження.
З боку стоматологів теж є рада не пити газовану воду, тому що вуглекислий газ може руйнувати емаль зубів, а у жінки в період вагітності і так дуже велика витрата кальцію і фтору, який необхідний майбутній дитині.

Вода з газом в період лактації

Якщо малюк знаходиться на грудному годуванні, слід відмовитися від вживання газованої води, так як знаходиться в ній вуглекислий газ, потрапивши в молоко матері, викличе процес бродіння в кишечнику малюка.
У лимонад та інші солодкі води з газом виробники додають барвники та консерванти, потрапивши в молоко, можуть згубно позначитися на окріпнув дитячому організмі.

Газована вода для маленьких дітей

До трирічного віку діткам не потрібно давати воду з газом. Після трьох років можливе вживання маленькими порціями мінеральну газовану воду, але найвищого ґатунку і якщо у дитини немає проблем з шлунково-кишковим трактом. Від солодкої газованої води краще утримуватися довше.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

Для Вашого здоров’я і вашої родини краще віддати перевагу і пити очищену бутильовану воду. Доставка води додому істотно заощадить час, і чиста вода завжди буде вдома під рукою.
Купуючи воду нашого виробництва, можна не турбуватися про її якість, тому що вона перевіряється на відповідність стандартам і має сертифікати якості, видані санепідстанцією.
Вода очищається методом зворотного осмосу, він дозволяє прибрати з неї всі шкідливі речовини на 99,9%.
Вода доставляється безкоштовно співробітниками Компанії, при бажанні можна придбати або орендувати кулер.

Почніть піклуватися про своє здоров’я прямо зараз, а доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» допоможе Вам у цьому.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...