Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Кип’ячена або бутильована вода: за і проти

Замовлення води додому Одеса

Вода найцінніший ресурс, подарований природою людині. Для людини, тварин і рослин вода-життєво важливий елемент існування.

Живучи в містах-мільйонниках, на кшталт Одеси, населення отримує різні блага цивілізації. Але разом з ними доводиться стикатися з низькою якістю води. В Одесі головним постачальником питної води є ріка Дністер, в крани українців вода потрапляє після багаторівневого очищення, але її показники не дотягують до якісної очистки води, є залишки заліза, хлору і бактерій. Замовлення води додому Одеса-вихід зі сформованої ситуації.

Що вибрати-сиру, кип’ячену або бутильовану воду

Як плюс, сира вода корисніша для людини, адже в ній є потрібні мікроелементи у вигляді солей. Своєрідна структура розташування молекул води благотворна впливає на організм. Як мінус, сиру воду пити небезпечно через можливої ​​наявності патогенних мікроорганізмів і токсичних речовин в ній.

Замовлення води додому Одеса

Кип’ячена вода не несе ніякої користі і навіть шкідлива:

  • У момент кип’ятіння корисні солі утворюють осад, що осідає на дні.
  • Кисню в воді залишається дуже мало після кип’ятіння.
  • Що знаходиться у воді хлор перетворюється в хлороформ, він в майбутньому може викликати сечокам’яну хворобу
  • Через 24 години в кип’яченій воді починається розмноження шкідливих мікроорганізмів.

Якщо, крім кип’яченої води, інший немає, то пийте тільки свіжо закип’ятила воду, залишки води не використовуйте.

Бутильована вода

Сира вода, що пройшла через очищення на виробництві та відповідає санітарним нормам якості. Вона корисна і безпечна для людини.

Таку воду, очищену методом зворотного осмосу, пропонує ТМ «Water Club». Компанія «Water Club» використовує новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості. Вода повинна очищатися і збагачуватися корисними мікроелементами і мінералами на сертифікованому обладнанні. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.

Чи раціонально кип’ятіння бутильованої води

Для бутильованої води кип’ятіння не має сенсу, так як вода вже надходить очищена і відфільтрована від патогенних бактерій, вміст мінералів допустимий для людського організму. Тому кип’ятіння бутильованої води має сенс при приготуванні гарячих напоїв і перших страв.

Варто знати

У першому етапі кипіння у воді тільки починають з’являтися дрібні бульбашки повітря у стінок посуду, і тільки на другий стадії-дуже кратковременной- Пузько так багато, що здається ніби вода побіліла. Ця стадія зветься «білий ключ» і вона найоптимальніша для приготування чаю або кави. Пропустивши цей момент далі вода починає інтенсивно вирувати і розбризкується, в цей момент гинуть бактерії і солі, а вода втрачає свій смак.

 

Бутильована вода відмінна в будь-якому вигляді

Доставка води у Одесі
Якщо мова йде про воду з-під крана, колодязя або джерельною, то таку воду в сирому вигляді небезпечно пити для людини. Щоб убезпечити її потрібно кип’ятити мінімум десть хвилин. Але для збереження смаку достатньо однієї хвилини. Воду ТМ «Water Club» немає необхідності кип’ятити довше хвилини для приготування чаю або кави, її можна пити в сирому вигляді-вона завжди чиста і з м’яким смаком.

Самим раціональним і зручним варіантом мати вдома в розпорядженні чисту воду це замовлення води додому Одеса. Також можна купити або взяти в оренду помпу для води або кулер.

При виборі постачальника бутильованої води обов’язково дивіться те, хто є виробником і постачальником води, як давно вона на ринку і яку репутацію завоювала у клієнтів. Краще знайти постачальника, який сам же є виробником-так буде вигідно економічно і більш відповідально з боку виробника. Сходячи з цього, купуйте очищену воду і пийте на здоров’я. Замовлення води додому Одеса допоможе Вам у цьому.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...