Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Користь «правильної» води

Доставка води Одеса

Вода навколо нас всюди. Більше половини людського тіла-це вода, все біохімічні процеси в нашому тілі проходять за допомогою води. Доставка води Одеса допомагає мати чисту воду вдома.

Як же вода впливає на нас і чи є різниця яку воду вживати.

Заощадити і пити проточну воду або перейти на доставку води додому в Одесі.

Значимість води

Правильне травлення

Гармонійний водний баланс організму сприяє відмінному травленню. Завдяки воді продукти життєдіяльності легко і швидко виводяться з організму, зменшується навантаження на печінку і нирки, перешкоджає утворенню запорів.

Захист нирок

Нирки відіграють важливу роль в життєдіяльності організму-виводять токсини, контролюють артеріальний тиск і баланс рідини. Завдання людини вживати достатньо води для їх належного функціонування.

Серцево-судинна система

Обсяг спожитої води взаємопов’язаний з ризиком виникнення ішемічної хвороби серця. У людей, які п’ють чисту і знезаражену воду ризик появи кардіологічних захворювань менше, ніж у тих, хто п’є хлоровану воду, соки і газовану воду.

Здорова шкіра

Запальні процеси на шкірі у вигляді висипань, прищів можуть бути викликані токсинами. Регулярне вживаючи необхідну кількість води очистить організм від них, додасть шкірі свіжість і сяйво. Вода захистить шкіру від передчасного старіння і пересихання, а також зморшок.

Мозгова діяльність

Недолік рідини негативно позначається на тканини головного мозку, без вологи він починає всихати, виникають проблеми в роботі пам’яті і уваги. Втрата людиною 1-2% вологи вже викликає безсилля і втому.

Цілюще звук води

Звуки води мають терапевтичний ефект. Вони заспокоюють, викликаючи відчуття спокою і гармонії.

Скільки треба пити води

Відповісти однозначно на це питання не можна, це залежить від віку, статі, місця проживання і виду діяльності людини. Але якщо все-таки узагальнити всі складові, приблизною нормою можна вважати: 2 л -для чоловіків і 1,6 л-для жінок.

Від якої води більше користі

Доставка води Одеса

Вода з-під крану

Пити воду з крана не можна, вона обробляється антибактеріальними хімікатами з хлором, який в майбутньому може викликати у людини хронічні захворювання. Проходячи по водопровідній трубі, вода знову «заряджається» шкідливими солями, іржею, хлороформом і нітратами. Відстоювання і кип’ятіння не в змозі зробити воду корисною і безпечною для організму.

Джерельна вода

Вода у відкритому водоймищі також небезпечна, в ній велика різноманітність шкідливих мікроорганізмів. За якість цієї води ніхто не несе відповідальність, її не перевіряють на відповідність допустимим нормам якості.

Побутовий фільтр для будинку

Можна купити і встановити побутовий фільтр для очищення води будинки. Основний мінус-це витрати на покупку дорогого устаткування, а також щомісячна зміна фільтрів. Якщо його не змінювати, то вода буде ще більше забруднюватися мікробами, які накопичуються з часом в фільтрах.

Доставка води додому

Найраціональніший і недорогий спосіб мати в будинку чисту і корисну воду-це зробити замовлення води додому в Одесі у компанії-виробника.

Такою компанією є ТМ Water Club. Вона пропонує одеситам і жителям передмість воду відмінної якості використовуючи новітнє обладнання європейської якості. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Вода проходить 7 ступенів очищення, містить електроліти калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Для очищення води використовується метод зворотного осмосу, який сьогодні вважається найбільш ефективним і безпечним для людського організму.

Ця вода відмінно підходить для щоденного вживання, приготування їжі, її сміливо можна давати дітям. Доставка води Одеса в цьому вам допоможе.

То який воді віддати перевагу

доставка води Одеса

Найчистіша вода знаходиться в гірських джерелах, але тому що дозволити собі її може невелике число людей, найкращим варіантом буде перейти на бутильовану воду.

Доставка води Одеса від ТМ Water Club може запропонувати вам:

  • Відповідність стандартам якості, що підтверджується що підтверджується результатами СЕС, а також відгуками клієнтів.
  • Купуючи у компанії-виробника споживач не переплачує за послуги посередника.
  • Безкоштовна доставка і установка.
  • При замовленні певної кількості бутлів помпа або кулер надаються в безплатне користування.
  • Можливість робити замовлення по телефону або на сайті компанії, в будь-який зручний час.

Тепер Ви дізналися про воду більше, зробіть правильні висновки. Запорука здоров’я і довголіття в щоденному вживанні достатньої кількості корисної і чистої води.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...