Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Кулер для води — вигода і зручність

Доставка води в офіс

Вже не один рік, якість води, яка тече з-під крана, вважається небезпечною для здоров’я. Піклуватися про своє здоров’я доводиться самостійно. У цьому може допомогти доставка води в офіс або на будинок, наприклад від Компанії «Water Club».
Кулер дуже практичний апарат, яким зручно не тільки розливати воду, а й економити час, нагріваючи її або охолоджуючи. Вибираючи кулер для установки будинку або в офісі потрібно орієнтуватися на спосіб охолодження води, розміри, додаткові характеристики.

Які кулери бувають

Підлогові — моделі великих розмірів, з нижньої чи верхньої завантаженням бутлів. У підлогових можуть бути передбачені полички для посуду.
Настільні — легкі і мають компактний розмір, встановлювати такий кулер потрібно на стійку поверхню.

Тип охолодження

Компресорний — тип роботи схожий з принципом роботи холодильника, продуктивність 2-3 літра холодної води на годину. Оптимальний варіант для установки в офісі, спортивних клубах та інших місцях з великою прохідністю людей.

Електронний — охолодження відбувається завдяки полупроводниковому термоелектричного модуля. Цей вид кулера підійде для маленького офісу або квартири, тому що продуктивність його близько 1 літра на годину.

Також є кулери, які тільки подають воду кімнатної температури, але вони користуються малою популярністю.

Доставка води в офіс

Правила користування кулером

Щоб кулер служив довго і не ламався, за ним потрібно правильно доглядати:

Не допускати повної відсутності води

Слід акуратно користуватися кранами, не пошкоджувати шланги, які до них підходять, в кулері не повинен стоять порожній бутель.

Наявність гарячої та холодної води

Не можна допускати ситуації коли, всю холодну або гарячу воду злили, а нова порція ще не нагрілася.

Кипіння або замерзання

Слід стежити за температурним режимом, не допускаючи обмерзання морозильної камери або нагрівання до стану окропу.

Шуми в кулері

Почувши шум всередині приладу, його слід переставити на більш гладку поверхню. Якщо модель йде з ніжками, їх потрібно відрегулювати і виключити нахил на підлозі.

Текти з кранів

При неправильно встановленому бутилен може спостерігатися протікання кранів. Щоб цього не відбувалося не можна забувати знімати захисну наклейку і плівку. Звичайно, з кранами теж потрібно звертатися обережно — не викручувати їх, не хитати і не смикати.

Пошкодження голки для бутлі

Слід акуратно ставитися до голки для бутлі, адже її поломка може стати причиною припинення подачі води в кулер. Для цього всього лише треба ставити і виймати бутель тільки вертикально, не поспішаючи і без нахилів.
Дотримуючись цих нескладних правил кулер буде довго служити, чи не ламаючись, і доставка води в офіс буде приносити тільки позитивні емоції.

Правила догляду за кольором

Щоб кулер працював довго і справно потрібно стежити за його станом і відразу реагувати на ознаки несправності.

Санітарна чистка

Вчасно проведена санітарна обробка подовжує термін експлуатації приладу: продовжується термін служби диспенсера і дотримується гігієна. Проводити санітарну обробки слід довірити спеціалізованому співробітнику, який проведе діагностику, оцінить рівень технічного стану і виправить можливі поломки.

Забруднення пристрої

Кулер являє собою корпус для установки на нього бутлі з водою, всередині апарат оснащений водорозподільної системою, а також ємностей для холодної і гарячої води. Забір води відбувається через водоприймач з вбудованою голкою. Приступаючи до установки бутля потрібно вимити руки, переконається що голка і пробка чисті, зняти захисну плівку з бутля і наклейку з кришки. Все це робиться для недопущення потрапляння бруду в апарат і саму воду. Міняти бутель потрібно акуратно, щоб не пошкодити голку.

Доставка води в офіс від Компанії «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води в офіс від ТМ «Water Club» має тільки позитивні моменти: покращує здоров’я працівників та їх вдячне ставлення до керівництва, підвищує престиж компанії.
Замовляючи доставку води у ТМ «Water Club» співробітники Вашої компанії гідно оцінять таку турботу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...