Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Кулери з цікавими функціями

доставка води додому

Ви вже знаєте, що таке доставка води додому і навіть користуєтеся це послугою? Тоді Вам буде цікаво дізнатися, які нові функції і можливості з’явилися у кулерів.

Сьогодні у продажу пропонуються кулери з різними функціями і технічними особливостями, які також відображаються на кінцевій вартості.

Кулер з функцій газування напоїв

Газовані напої містять в собі розчинений вуглекислий газ, вони мають освіжаючими властивостями, втамовують спрагу і просто смачні. Оптимальна температура напоїв з газом повинна бути 10-12градусов.

Щоб отримати газовану воду в кулері, пурифайер або Водораздатчики, обладнання оснащується Карбонізатор — спеціальним пристроєм, здатним насичувати воду вуглекислим газом. Для роботи Карбонізатор необхідний балон з харчовим вуглекислим газом, вони бувають одноразові або багато разові. Системою насичення води газом може бути переобладнаний будь кулер.

Насичення води вуглекислим газом називається сатурація. Вуглекислота не тільки освіжає, але також і має дезінфікуючі та антимікробні властивості, які надає на деякі види мікроорганізмів.

Дитячі кулери

доставка води додому

Відмінним помічником для батьків у прищепленні дитині пити чисту воду, може стати дитячий кулер з яскравою і веселою забарвленням. Малюкові буде цікаво самому наливати собі воду або пригощати нею своїх рідних.

Основною перевагою є безпека кулера є простота у використанні, малюкові цікаво повторювати за дорослими і самому наливати собі воду в чашку. Відсутність функції гарячої води вбереже допитливого дитини від опіку окропом.

В бутель можна заливати не тільки воду, а за бажанням і сік, компот.

Для обмеження в користуванні дитячих кольорів передбачено блокування, вона буває механічна, кнопкова або з електронним табло.

Кулери з функцією озонування

Процес озонування має широке застосування для дезінфекції та знезараження приміщень, складів від вірусів і бактерій. Цей принцип діє і при озонування питної води. В кулері має спеціальний шафка-озонатор, куди поміщаються продукти, які хочеться знезаразити. Після того, як продукти помістили в камеру, на бічній панелі кулера включається таймер для озонування, на період до 30 хвилин. Коли в озонуванні немає необхідності, відсіком можна користуватися, як звичайним шафою.

Доставка води додому з Компанією ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Бутильована вода від ТМ «Water Club» — це найчистіша питна вода, що пройшла очищення методом зворотного осмосу і яка містить в собі комплекс мінералів, необхідних організму людини.

Процес виробництва включає:

  1. Зовнішню і внутрішню мийку тари;
  2. Розлив у бутиля вже очищену воду;
  3. Етап пакування — установка пробки, нанесення дати виробництва, візуальний огляд.

Процес очищення і розливу проходить під контролем технологів компанії, а якість регулярно перевіряється в сертифікованій лабораторії і підтверджується результатами СЕС.

Наша вода підходить для щоденного вживання дорослими і дітьми, її не потрібно кип’ятити і на ній можна готувати перші та другі страви.

Ми пропонуємо максимально простий і зручний для клієнта процес замовлення і доставки бутильованої води.

Наш принцип роботи:

  • Оформлення заявки клієнтом на сайті компанії або самостійний дзвінок оператору колл-центру;
  • Підтвердження замовлення — оператор передзвонює для уточнення всіх деталей;
  • Доставка води додому або в офіс в обумовлений час і місце. Доставка здійснюється безкоштовно, клієнт оплачує тільки вартість води.

 

Доставка води додому: оціните якість води від Компанією ТМ «Water Club» і Ви не будете розчаровані!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...