Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Купуємо кулер для будинку: на що звернути увагу?

заказ води додому

Щоб користуватися послугою «замовлення води додому» з ще більшим комфортом можна купити кулер.

Підлоговий або настільний

При виборі кулера для квартири, власного будинку або заміської дачі спочатку потрібно вибрати місце, де він буде встановлений. А звідси вже стане ясно, який вид кулера Вам підбирати — настільний або підлоговий.

В офісах найчастіше встановлюють на підлогу кулери і це не дивно, такий кулер можна поставити в будь-якому кутку, аби поруч була розетка.

Якщо кухня маленька, розгляньте варіант настільного кулера. Не забудьте заміряти відстань від стільниці до навісної шафки, якщо він є, адже на кулер встановлюється бутель, і він повинен вільно поміщатися, щоб потім не було проблем з його установкою. Якщо з цим проблеми, тоді під настільний кулер ставиться тумбочка.

Коли кухня велика і простора можна дозволити собі встановити підлоговий кулер.

Продуктивність апарату

Наступний крок полягає у виборі потужності і продуктивності апарату для охолодження і нагріву води.

За нагріву можна резюмувати, що велика частина диспенсеров мають продуктивність від чотирьох літрів на годину, для домашнього використання цього цілком вистачить.

За ступенем охолодження потрібно відштовхуватися від того, скільки людина буде користуватися кулером, а вірніше яка кількість охолодженої води буде потрібно на добу.

Кулери бувають з електронним охолодженням і компресорним:

продуктивність холодної води в кулері з електронним охолодженням становить 0,6 л / год .;

компресорний двигун охолоджує 1,8 л / год.

Додаткові корисні властивості і функції

Доставка води додому

До корисних, але не обов’язковим, розширення функціональних можливостей можна визначити наявність невеликого шафи з поличками, вбудований хв холодильник або, наприклад, кулер з функцією газування води.

Кулер з холодильником

Розглянемо ближче, якими додатковими перевагами може «похвалитися» кулер з холодильником.

Кулер з невеликим холодильником може використовуватися для охолодження напоїв, збереження перекусів (якщо, наприклад, кулер встановлений в офісі без кухні, а співробітники приносять обід з дому).

Середній обсяг такого холодильника становить від десяти до двадцяти літрів, але бувають моделі і на шістдесят літрів.

Але не варто розраховувати, що купивши кулер з холодильником, ви отримаєте в користування точний аналог міні холодильника. Головна функція апарату — охолодження води. Вартість кулера з холодильником може бути на 20-40% вище ніж, ніж аналогічна модель, але з шафкою і поличками. А ще, чим більше холодильна камера, тим нижче продуктивність системи охолодження. Це пояснюється наявністю тільки одного компресора, який може не «встигати» охолоджувати і воду, і продукти в холодильнику.

Всі ці бонуси відображаються на кінцевій вартості, тому подумайте, чи так вони необхідні в щоденному використанні будинку.

Замовлення води додому від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Вирішивши прищепити домочадцям правильну і корисну звичку пити чисту воду, найкраще скористатися послугою «замовлення води додому». ТМ «Water Club» має великий досвід в очищенні та доставці води великій кількості своїх постійних клієнтів.

Щоб з розливом води впорався навіть дитина, зручно купити або орендувати кулер. Ми пропонуємо великий вибір обладнання на будь-який смак і бюджет — кулери, помпи, диспенсери.

Не варто забувати про необхідність регулярно проводити санітарну обробку, з цим так само допоможуть фахівці ТМ «Water Club».

Замовити доставку води дуже просто: достатньо подзвонить оператору або залишити заявку на нашому сайті і найближчим часом Вам передзвонить оператор для уточнення всіх деталей замовлення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...