Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Небезпека сульфатів у питній воді

Замовлення води додому

Вживаючи воду з-під крана, ми не завжди замислюємося про її якість. І дарма. Вода, що не пройшла спеціальне очищення може містити в своєму складі багато мікробів, сульфатів та інших небезпечних для здоров’я домішок.
Сульфати в питній воді зустрічаються дуже часто. І нехай сульфати не є токсичним для нашого організму, вони істотно погіршують смак води, в ній з’являється солонуватий смак. Сульфати надають на організм проносний ефект і це призводить до шлунково-кишкових розладів, можуть викликати подразнення слизової оболонки ока, шкіри, псувати волосся.

Чому в воді з’являються сульфати?

Замовлення води додому

Сульфати — це сернокислотниє солі сірчаної кислоти, в природній воді поширені у вигляді солей кальцію, магнію, натрію, калію.
У воді сульфати можуть перебувати через потрапляння з грунту або причина в забрудненні джерел води стічними водами.
Наявність сульфатів у промислових стічних водах пояснюється технологічним процесом на підприємстві, на яких використовується сірчана кислота (наприклад, виготовлення добрив або хімічних речовин).

Небезпека води з сульфатами

Смак води змінюється, коли концентрація сульфатів перевищує 250 мг на літр. Так як сульфати надають на організм проносну дію, його концентрація у воді строго регламентується.
Якщо у воді перевищена норма вмісту сульфатів її не можна не тільки пити, а й використовувати як технічну воду.
Якщо питна вода тече по свинцевих трубах, є ризик концентрації сульфатів вище 200 мг/л і ризик зараження води свинцем.

Мінеральна вода з сульфатами в медицині

На деяких курортах популярністю користуються сульфатні води, через наявність в такій воді сульфатного аніону, магнію, натрію і кальцію. Ці джерела відомі ще з давніх часів.
Яка ж від них користь? Сульфати в мінеральній воді мають властивості знижувати шлункову секрецію, збільшують перистальтику кишечника. Що дозволяє хворим пацієнтам налагодити стілець і позбутися від метеоризму.
Ще сульфатні води здатні збільшувати вироблення жовчі і виводити з організму холестерин, токсичні речовини і позбавляти від запалення.

Як прибрати сульфати в питній воді

Якщо ви не хочете пити воду з сульфатами, є два варіанти вирішення даної проблеми: установка будинку фільтра з системою зворотного осмосу або замовлення води додому очищеної методом зворотного осмосу, наприклад у Компанії ТМ «Water Club».
Зворотний осмос це процес проходження води крізь найменші мембрани. Завдяки отворам гранично маленького розміру, крізь них проходять тільки молекули води, а всі шкідливі і небезпечні для нашого організму речовини залишаються зовні.
В результаті вода очищена на 99,9%, її жорсткість знижена (на посуд не буде з’являтися білий наліт, в електроприладах НЕ буде накипу).
Установка будинку системи зворотного осмосу досить витратний варіант пити воду без сульфатів. Вигідніше для сімейного бюджету буде скористатися послугою «замовлення води додому».

Замовлення води додому к від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Вода очищається на новому сертифікованому обладнанні з використанням фільтрів механічного очищення, після очищення води методом зворотного осмосу вона збагачується необхідними для організму мікроелементами і мінералами, насичується електролітами калію, натрію, кальцію, фтору і магнію.
Замовляючи воду у нас, клієнт може не сумніватися в якості продукції, тому що вона щомісяця перевіряється в лабораторії, що підтверджується сертифікатами якості, виданими СЕС.
Замовлення води додому та її доставка здійснюється безкоштовно на автотранспорті Компанії вчасно і в зручному для клієнта місці.

Зупиніть свій вибір на чистій і якісної воді та оформіть замовлення води додому від Компанії ТМ «Water Club».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...