Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Необхідна річ в офісі: бутильована вода

Сьогодні вода з крана краще підійде для технічних потреб, але ніяк не в якості пиття. А ось замовити доставку води легко і безпечно. Сьогодні, для багатьох компаній така послуга стала звичною.
Але для «новачків» закономірні питання:

  • Який воді віддати перевагу;
  • Як зрозуміти, чи не небезпечна куплена вода;
  • Вибирати «подешевше» чи «дорожче».

Вирішивши забезпечити свій колектив бутильованої водою, Вам необхідно знати:

  1. Чи є сертифіката на воду, з печатками санепідстанцією;
  2. Дізнайтеся, як саме чіщается вода на виробництві;
  3. Вибирайте компанію, у якої є безкоштовна доставка води.

Хтось при пошуку постачальника води дивиться спочатку на її вартість. Звичайно, хочеться заощадити, але для якісного очищення води потрібне сучасне устаткування, а воно не може бути дешевим.

Вода в офіс в Одесі

У нашому місті велика кількість компаній — дистриб’юторів і безпосередньо виробників води.
У загальних рисах відрізняючи в наступних пунктах:

  • якого виду вода пропонується;
  • способи її очищення;
  • пропозиції обладнання для комфортного розливу води;
  • процес доставки замовлення в офіс.

Найчастіше постачальники пропонують якісь бонуси або аукціонні пропозиції. Рекомендуємо перед покупкою переглянути актуальні акції на сайтах інтернет-магазинів.
Завезення води у більшості постачальників безкоштовна, але все ж слід перед замовленням точно уточнити цю інформацію, тому що можуть бути якісь додаткові умови (можливо, не підходять Вам).

Розлив води з зручністю

Сьогодні є широкою вибір кулерiв. Давайте розберемося, що потрібно саме Вам?

Підлоговий або настільний? Підлогові підійдуть для офісу: їх можна побачити на ресепшені, в холі, на великій кухні. Вони можуть бути з додатковими зручностями у вигляді холодильника, невеликого шафи для посуду. Настільні кулери — ідеальний варіант для невеликого кабінету або переговорної кімнати.

Наступна відмінність може кулер охолоджувати і нагрівати подається воду.
Наприклад, кулери без підключення до електромережі, видають воду кімнатної температури. Вони підходять для шкіл, дитячих центрів, щоб діти не обпеклися окропом, наприклад.

Електронна система охолодження в кулері передбачає також функції нагріву.
Компресорне охолодження в апараті, вода охолоджується до дуже низької температури.

Вибравши кулер, який підійде саме для Вашого офісу, не слід забувати, що за апаратом потрібно стежити, щоб він не зламався. Вчасно проведена санітарна обробка позбавить від незапланованих ремонтів.
Чистий і смачна вода на робочому місці — це завжди потрібно і зручно. Можна знайти відповідального виконавця з невисокими цінами і замовити доставку води в Одесі, наприклад в Компанії ТМ «Water Club».

Що пропонує своїм клієнтам Компанія ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Для очищення води наша компанія використовує високотехнологічне обладнання компанії Jimten. Застосування методу зворотного осмосу гарантує очищення від шкідливих елементів на 99%. Такий великий рівень безпеки води пов’язаний із застосуванням мембран, які пропускають тільки молекули води. Крім цього вода насичується корисними для людини елементами.
Ми дотримуємося суворих санітарних норм гігієни, якість підтверджено сертифікатами санепідемстанції. Наша вода безпечна для дорослих і дітей.
Замовити доставку води можна в будь-який район міста, в зручний час вона буде доставлена ​​в офіс або додому. Безкоштовна доставка для всіх клієнтів

Якщо у Вас залишилися ще які-небудь питання, наші оператори з радістю дадуть відповідь на них.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...