Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Очищення води методом зворотного осмосу

Очищення води методом зворотного осмосу

Доставка води додому

На сьогоднішній день найбільш оптимальним способом очищення води можна вважати метод зворотного осмосу. Давайте розглянемо принцип дії, плюси і мінуси використання води для щоденного застосування людиною.

Принцип роботи методу зворотного осмосу

Використовуючи для очищення води метод зворотного осмосу можна отримати воду дуже високого ступеня очищення. Головна складова фільтра — це особлива мембрана, з великою кількістю мікроотворів, які пропускають через себе молекули води. Використовуючи такий метод все забруднювачі і. віруси та інші мікроорганізми залишаються зовні.

Чи є шкода від такої води?

Доставка води додому

Існує думка, що при максимальній очищення води в ній не залишається нічого корисного. Вона не має в своєму складі шкідливих домішок, але так само позбавлена ​​і від корисних мікроелементів. За своїм складом вона наближена до дистильованої води.
Для правильного функціонування організму в складі води повинні бути хімічні елементи, такі як кальцій, натрій, калій. У наш крові знаходяться мікро і макроелементи, які поповнюють організм з їжі і води. Повністю очищена рідина розбавляє кров тільки водою, що буде вважатися недостатньою. Недостатня кількість корисних речовин в крові негативно позначиться на стані здоров’я.
Деякі «експерти» радять пити більше мінеральної води, але насправді. Робити рекомендується, тільки за рекомендацією лікаря і при наявності певних захворювань.
До теперішнього часу вченим не виведена хімічна формула ідеальної для людини води, яка б повністю задовольняла потреби організму в ній. Є такі хімічні елементи, які потрібні людині в таких малих дозах, що лабораторними дослідженнями їх не знайти.
Звичайно, пити «голодну» воду небезпечно, її вживання виснажить людини, почнуться проблеми з кістками і серцем, буде порушений обмін речовин.

Домашня установка системи зворотного осмосу

Перш ніж зважитися на покупку і установку фільтра домашнього осмосу будинку, слід провести лабораторні аналізи проб води з-під крана.

Мінуси використання обладнання очистки води методом зворотного осмосу:

  • Дорога вартість установки, а також вартість фільтрів, можливі ремонтні роботи;
  • Великі габарити;
  • Велика витрата води — величезний відсоток води витікає в каналізацію.
  • Щоб отримати один літр чистої води витратиться до десяти літрів водопровідної води.

Використання домашньої установки системи зворотного осмосу може стати причиною порушення балансу солей в організмі

Наприклад, недолік магнію призводить до переривчастого серцебиття, судоми м’язів, пародонтоз, підвищений кровоносне тиск.
Мале надходження заліза призводить до анемії, постійної втоми.
Недолік міді може викликати погіршити роботу травної системи і щитовидної залози, стане причиною появи гематом і синців, проблем в роботі печінки.
Недолік цинку впливає на шкірні захворювання, може стати причиною анорексії, поганого настрою апатії.
Малий відсоток йоду у воді призведе до згущення жовчі, дисфункції щитовидної залози.
Зубна емаль також постраждає від води, без вмісту в ній мікроелементів.
Звичайно, людина виходить весь цей необхідний набір мікроелементів не тільки з води, а з вживаної їжі, соків та інших напоїв. Але вода, як невід’ємна частина раціону, також повинна приносити свою частину користі людині.
Щоб води була не тільки чистою, а й приносила користь доцільніше скористатися послугою «доставка води додому».

Вода, очищена методом зворотного осмосу від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води додому забезпечить наявність будинку корисною для організму і смачною бутильованої води. Після всіх етапів очищення вода насичується корисними мінералами і мікроелементами (електролітів калію, натрію, фтору, кальцію, магнію і іншими необхідними організму сполуками.)

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» і здоров’я в порядку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...