Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Основні правила вибору хорошого кулера для води

До вибору компанії, яка виробляє воду треба ставитися відповідально. Чи не сумлінні виробники, можуть дешевити свою продукцію і робити її неякісно. Використання дешевого пластику погіршує смак води, вона втрачає свої якості. У компанії ТМ «Water club тільки новітні техніки і обладнання для очищення води.

Що таке кулер?

Кулер виготовляється з матеріалу, в якому можна зберігати воду. Використання кулера будинку або в офісі зручно, так як воду можна зберігати в одному місці і вона не встигає закінчуватися.
Існує два види кулера:
1. Підлоговий
2. Настільний
При виборі потрібно враховувати місце, де він буде встановлений. У квартирі, будинку, офісі або дачі підбирається все індивідуально. У маленькому приміщенні краще використовувати підлоговий кулер. Місце під кулер вибирається уважно так, як ще зверху встановлюється бутль з водою.
У домашніх умовах кулер встановлюється на кухні. Маленькій кухні підійде кулер настільний, а ось великий — підлоговий.
В офісних приміщеннях встановлюють на підлогу кулери. Основним пунктом для його установки служить наявність поруч розетки.

Що ще необхідно знати про кулер ?!

Кулер також може нагрівати воду. Від того, яка потужність і вироблення апарату залежить від виробника. Більшість кулерів нагрівають воду в обсязі від чотирьох літрів на годину.
Вода може охолоджуватися в літню погоду або ж підтримувати кімнатну температуру в зимовий час. Враховуйте, що охолодження води залежить від типу електронного або компресорного.
Присутній людський фактор — страх, при використанні чогось нового. Не потрібно бояться якихось проблем з використанням або встановленням кулера. Компанія, де Ви замовляєте це препарат, надасть всі відповіді на Ваші запитання.
Будьте впевнені в цьому! Вода просто життєво необхідна для нашого організму! Зробіть правильний вибір на користь компанії ТМ «Water club» та залишитеся задоволені своїм вибором.

Новинка від компанії ТМ «Water club»

Кулер з холодильником використовується в офісах. При відсутності обладнаної кухні, в холодильнику можуть зберігається їжа принесена з дому співробітниками. У літню пору можна зберігати напої.
Холодильник вибирається залежно від об’єму, який Вам необхідний — це може бути від десяти до шістдесяти літрів.
Холодильник з кольором відрізняється від звичайного холодильника. Цю особливість потрібно врахувати. Застосування його все ж охолоджувати воду. Також трохи відрізняється цінова політика. З такою додатковою функцією кулер трохи дорожче, ніж звичайний.

Замовлення води на будинок від компанії ТМ «Water club»

В один клік здійснюється замовлення води. Доставка здійснюється безкоштовно. Великий плюс у доставці води, що вода доставляється на будинок в будь-яку точку міста Одеса.
Прийом чистої води дуже важливий длянашего організму. Дорослим і дітям підходить вода від ТМ «Water club». Включаючи корисні якості можна домогтися відмінного результату по здоров’ю. Не забувайте вживати щодня не менше 1.5 літрів!
При використанні кулера необхідна санітарна чистка. Це проведуть фахівці від нашої компанії. Ми дорожимо нашими клієнтами! Кольором дуже легко користуватись, не надає ніяких труднощів навіть дитині!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...