Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Плюси і мінуси бутильованої води

Доставка води додому

Вплив води на якість життя

В останні роки все більшу кількість населення, включаючи і Україну, починає, більш пильно ставиться до того, яку воду воно п’є. У нашій країні і за її межами погіршується екологія, грунт забруднена відходами хімічного та промислового виробництва, тому пити водопровідну воду, як б її не намагалися добре очистити, небезпечно для здоров’я.

Незалежно від причин, але це факт — щоб вживати якісну воду доведеться за неї платити. Вода в організмі відіграє одну з ключових ролей для забезпечення життєдіяльності людини та якщо пити воду поганої якості, з часом організм дасть збій.

Кожен сам для себе вирішує, яким саме способом краще буде поліпшити якість вживаної води: покупка фільтра, мінеральної води або доставка води додому в Одесі. Останній варіант вибирають більше число людей, вважаючи за краще не витрачатися на постійну заміну фільтрів, а вживання мінеральної води щодня потрібно узгоджувати з лікарем, щоб не перенаситив організм солями, та й готувати їжу на такій воді не варто.

Плюси вживання бутильованої води

Першим абзацом можна виділити — це контроль якості води і самої компанії-виробника, і державних органів. Купуючи воду у перевіреного роками виробника можна не переживати про її якість та безпеку для організму.
Якщо компанія дотримується в своєму виробництві дотримання і європейських стандартів якості — це додатковий плюс вибрати саме цю компанію.
Наприклад, вода ТМ «Water Club» щомісяця перевіряється в державній лабораторії на відповідність основним українським і європейським показникам якості, про що свідчать наявне сертифікати якості, видані санепідстанцією.

Наступним зручністю вживання саме бутильованої води є простота її використання. Що може бути простіше встановити бутель в кулер і просто наливати потрібну кількість води в стакан. Як тільки вода закінчиться, один дзвінок і новий бутель вже готовий до використання.
Компанія ТМ «Water Club» пропонує своїм чинним новим клієнтам безкоштовну послугу «доставка води додому» автотранспортом компанії. Замовити воду можна в будь-який час на сайті компанії чи зв’язатися з оператором колл-центру в робочий час.

Бутильована вода має великий термін зберігання, при цьому її якості не змінюються, вона все така ж смачна і приносить користь організму.

Чи є мінуси в використанні бутильованої води

До мінусів бутильованої води можна віднести наступні фактори:

  • Ціна на таку воду може в різних регіонах країни істотно відрізнятися — це залежить від області та «розкрученості» бренда. Тому, вибираючи для себе виробника води, варто придивитися до компаній у своїй області і не переплачувати за «бренд».
    Компанія ТМ «Water Club» очищає воду на сучасному обладнанні методом зворотного осмосу, при цьому вода очищається на 99% від усіх шкідливих елементів і відповідає всім стандартам якості.
  • Мінусом можна вважати використання пластикової тари. В основному це стосується води в пляшках, які продаються в магазинах, така тара є одноразовою.
    Компанія ТМ «Water Club» для розливу води застосовує бутля багаторазового використання, які завжди очищаються і дезінфікуються на спеціальному обладнанні.
  • Кожен споживач, який стоїть перед вибором яку воду він бажає щодня пити, повинен зважити для себе всі плюси і мінуси різного виду води (водопровідна, кип’ячена, артезіанська, мінеральна або бутильована) і тоді вже робити вибір.

Доставка води у Одесі

Доставка води додому — чистота в кожній краплі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...