Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Правила здорового харчування

Доставка води Одеса

Основною причиною поганого самопочуття і хвороб шлунково-кишкового тракту і надмірної ваги є не тільки погана екологічна ситуація та продукти харчування низької якості, а також шкідливі звички неправильного харчування.

Просто, але ефективно

Існують прості, але ефективні правила, застосовуючи які на практиці допоможуть поліпшити стан здоров’я, позбавитися від хвороб і відновити життєві сили організму. Основним правилом є вживання очищеної води. Вона життєво необхідна організму людини, вона очищає організм зсередини і зовні-виводить шлаки і токсини з організму, доставляє живильні речовини, насичує вологою клітини зсередини. Недостатня кількість води може стати причиною зневоднення людини, знизити його імунітет і загальний стан здоров’я. Доставка води Одеса і якісно очищена вода від ТМ «Water Club» допоможе в повній мірі дотримуватися поради щодо здорового харчування.

Шкода фастфудів

При правильному харчуванні, а також щоб організм не відчував проблеми з шлунково-кишковим трактом потрібно відмовитися від їжі в фастфудах, солодких газованих напоїв. Всі дієтологи переконані в згубному впливі такої їжі для людини, в ній міститься дуже багато жирів і цукру. А ось клітковини, повільних вуглеводів і корисних мікроелементів мінімальна кількість. Газована вода, особливо, солодка, перенасичена цукром і кислотами, що негативно впливає на роботу кишечника, травлення і псує зуби.

Коли правильно пити воду

Доставка води Одеса

Воду рекомендується пити не під час їжі, а про неї і після. Це пов’язано з тим, що рідина розріджує шлунковий сік, стаючи причиною поганого травлення їжі. Засвоювання твердої їжі дається організму не легко, тому після їжі з великою кількістю випитої рідини відчувається тяжкість в шлунку. Потрібно розуміти, що травлення починається в роті людини і їжу потрібно ретельно пережовувати, знижуючи навантаження на шлунково-кишковий тракт.

Скільки разів на день є?

Кращим режимом харчування можна вважати прийом їжі, розділений на 4-5 раз в день. Їсти часто і невеликими порціями, прислухаючись до свого організму і його сигналам про голод. Виконуючи таке не складне правило, ви позбавите організм від переїдання і зайвої ваги.

Чай і кава поступово прибираємо з раціону

Чай і кава викликають звикання, і є занадто калорійним напоями. Додаючи в них цукор, молоко і вершки ще більше підвищуючи їх шкідливість. Здається, що відмовитися від них буде дуже важко, але потрапив дві-три тижні організм звикне до відсутності в раціоні харчування цих напоїв, замінивши їх на очищену воду. Замовте доставка води Одеса від Кампанії «Water Club» і у Вас вдома завжди буде чиста вода.

До чого веде їжа «на швидку руку»

Наступна порада дієтологів про те, як слід їсти. Виявляється, якщо є на ходу або біля телевізора, це може стати причиною зайвої ваги. Такий спосіб харчування не може точно підказати момент насичення, і вже наївшись людина продовжує дивитися телевізор при цьому щось «жуючи». Розмежуйте час, коли потрібно їсти з переглядом телевізора.

Здорові продукти для здорової їжі

Здорове харчування можна приготувати використовую здорові і якісні продукти. Не забувайте, що приготована їжа — це не тільки джерело калорій, вона крім іншого має і лікувальні властивості. Харчуйтеся усвідомлено-вибираючи для цього здорові продукти.

Доставка води Одеса і поради щодо вибору виробника води

доставка води Одеса

  • Вибираючи виробника, відбирайте тих, хто регулярно проводить дослідження проб води на відповідність стандартам якості. Чи є сертифікати якості води і чи може клієнт ознайомиться з ними за своїм бажанням.
  • Грунтовно вивчіть етикетку, в ній вказується: хімічний склад воду, назва виробника і юридична адреса організації, дата розливу і термін зберігання води.
  • Чи достатньо сучасне обладнання у виробника.
  • Яким способом проводиться очищення і фільтрація води на підприємстві.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...