Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Розмови про воду

Доставка води додому в Одесі

«Жива» вода?

З давніх — давен люди поклонялися воді. Багато про неї написано легенд, казок, повір’їв та історій. У багатьох народів вода вважається джерелом життя. Можливо в цьому і частина правди, адже дослідження показали, що вода може проявляти себе, як жива субстанція.

Лише недавно була встановлена ​​унікальність структури води. Вона може знаходитися в різних станах, запам’ятовуючи інформацію і відображати її. Це можна порівняти з великою кількістю осередків, кожна з яких представляє з себе міні комп’ютер. З таких комп’ютерів частково і побудований людина.

Цікаві відкриття вчених

Вчені завжди привертав питання анормальну властивостей води. Чому саме вода на Землі зустрічається в трьох станах: рідкому, твердому і газоподібному. Цікавий факт, що більшість властивостей води не вписуються в загально фізичні принципи. Тільки в кінці 21 століття вчені розкрили головну таємницю води-вона складається з супермолекул, з особливою молекулярною структурою. Особливість її в тому, що вона змінюється в залежності від того, як на воду впливати-хімічним способом, механічним або електромагнітним, ін. В момент впливу молекули перебудовуються і здатні запам’ятати різну інформацію. Унікальність «структурної пам’яті» дає можливість воді запам’ятовувати, зберігати і обмінюватися з зовнішнім середовищем інформацією, яка несе в собі світло, музика, слова, пісні. Це можна порівняти з тим, як жива клітина зберігає в собі інформацію про весь організм, так і кожна клітинка води може зберігати інформацію про всі зміни на нашій планеті.

Як ми знаємо людина в своїй більшості складається з води, а значить є програмовану систему. Все зовні фактори, включаючи спілкування людей між собою, змінюють структуру і біохімічний склад рідкого середовища організму. Все це проходить на клітинному рівні, до рівня молекули ДНК.

З цього можна зробити висновок, що своїми розмовами, звуками, думками людина може негативно вплинути не тільки на себе, але своє оточення, яке має в собі якесь кількість води. Через загальне енергоінформаційний полі вода зберігати зв’язок з людиною, що впливає на неї, незважаючи на відстань між ними. Якщо з людиною щось відбувається, в структурі цієї води також відбуваються зміни.

Духовний вплив на воду

Доставка води додому в Одесі

Що є молитва? Вона схожа на інформації, але духовної. Відомо, що освячена вода не псується. При цьому володіючи цілющими властивостями. Був проведений цікавий досвід: проведено хімічний і біологічний аналіз святої води і простий. Потім в просту воду додавалася свята в пропорції на 60 літрів всього 10 грам. В результаті всіх маніпуляцій, простою вода перетворилася в освячену за своєю структурою і біологічними властивостями. Можна тільки здогадуватися, як духовна енергія може очистити воду і змінити її властивості.

В Японії були проведені следующе дослідження: краплі води заморожували і потім вивчалися під багаторазово збільшується мікроскопом з фотокамерою. Було зафіксовано відмінність молекулярної структури води при її взаємодії з навколишнім середовищем. Ці дослідження показали, як енергетична вібрація людини, його думки, слова, музика, можуть впливати на молекули води.

Вчені зробили висновки, що якість води не можна оцінити візуально. Чистота зовнішня, не гарантує повноцінну корисність води. Наприклад, річка Гангу в Індії, зовні схожа на стічну канаву, але несе в собі величезний позитивний потенціал, в той час як, багато чистих вод в Європі в енергетичному плані-мертві.

Випиваючи воду або їмо, слід думати про хороше, тоді структура рідини, яку ви п’єте, підлаштується під вас.

Вода проявляє себе як жива субстанція. Вона обмінюється інформацією з всесвіту. Немає такого іншого речовини на планеті, яке могло б замінити це з’єднання, яке ми звемо водою.

Доставка води додому в Одесі від ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Доставка води додому в Одесі від Компанії ТМ «Water Club» допоможе насолодитися якісно очищеною водою, яка несе в собі позитивний заряд. Вживання для пиття і приготування їжі чистої бутильованої води надовго збереже і зміцнить здоров’я.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...