Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Санітарна обробка кулера

 1. Вода змінила свій смак і в ній можуть бути пластівці;
 2. Колір води не прозорий;
 3. Є наліт і відкладення на кранах.

Побачивши один з перерахованих вище ознак слід провести санітарну очистку приладу.

Для чого потрібно чистити кулер?

Доставка води в офіс

 1. Коли в бутилепріемніке можна побачити коричневий твердий наліт, це означає, що в баку з гарячою водою він теж є. А це може спати причиною перегорання тена, деталей бака, які відповідають за нагрів води.
 2. Є моделі кулерів, в яких не можна поміняти тільки згорілий тен, а треба буде міняти і долар гарячою водою. Що звичайно ж буде коштувати набагато дорожче, ніж вчасно проведена очистка кулера.
 3. Приєднання бутля з водою в кулер в бак не завжди проходить герметично. З водою можуть потрапити бактерії.
 4. Коли кулер довгий час не використовувався, є ризик, що всередині нього залишилося мінімальна кількість води. Більш ніж імовірно, що ця вода заражена шкідливими бактеріями. У такій ситуації обробка кулера повинна бути обов’язково проведена.

Санітарна обробка в середньому триває три дні.

Вона містить в собі:

 1. Очищення накипу з електричного тена;
 2. Очищення бака холодної води;
 3. Очищення бака гарячої води;
 4. Дезінфекція;
 5. Огляд і чистка холодильника;
 6. Чистка сполучних трубок;
 7. Чистка лотка Каплезбірник;
 8. Мийка зовні;
 9. Очищення кранів;
 10. Загальна діагностика і ремонт поломок.

Чому треба чистити кулер

За санітарними нормами кулер потрібно чистити один раз на півроку, часто ви ним користуєтеся або рідко не важливо. А якщо кулером користується щодня і часто велика кількість людей, наприклад, в офісі, тоді чистити його треба раз в три місяці.

Головна причина — чищення-це прибрати все бактерії всередині нього. Не варто сильно лякатися бактерій, багато хто з них не завдадуть шкоди здоров’ю, але зустрічаються і шкідливі бактерії, які можуть бути небезпечні для здоров’я. Від них-то і слід очищати кулер.

Якщо правильно користуватися кулером, а саме правильно встановлювати чистим руками бутель з водою, бруд всередину не повинна потрапити. Така ситуація часто трапляється в офісах. Закінчилася вода і на ходу, швидко змінюється бутель, ні про яке миття рук перед цим навіть не йдеться. Інша ситуація. Це коли забувають зняти гігієнічну етикетку при установці бутля і тоді в воду потрапляє брудна частина плівки або паперу.

Ще чистити кулер потрібно від біологічного нальоту-плівки, що покриває всі деталі, які стикаються з водою. Швидкість освіти залежить від якості води. Доставка води в офіс від Компанії Water Club передбачає воду найвищої якості.

Якщо змінилася якість води. З’явився неприємний присмак або запах, значить кулер слід почистити.

Доставка води в офіс: довіртеся професіоналам

Доставка води в офіс Одеса.

Звичайно в ідеалі для якісної чистки кулера слід скористатися послугами професійно навчених людей. Не тільки доставка води в офіс може запропонувати Компанія Water Club, а також оренда або продаж кулерів та їх обслуговування та чистка. Якісне очищення, миття та дезінфекція проводиться спеціалізованими миючими засобами. Яких не купити в найближчому супермаркеті. А використання для чищення звичайних миючих засобів не годяться. Наприклад, після чистки кулера рідиною для миття посуду, його слід промити не менш двадцять разів чистою бутильованої водою, а ось використовуючи спеціальні засоби буде досить одного-двох промивань водою.

Процес санобробки не з простих занять: повністю вилити воду з бачка складно, не знаючи, як це правильно робиться. Адже бачок запаяний і при неправильній чищенні всередині може залишитися миючий засіб, а воно надовго зіпсує питну воду.

Але є речі які можна і потрібно робити самостійно. Це миття бутилепріемніка, в який ставиться бутель. Якщо його неправильно встановлювати в бутилепріемніке потрапляє бруд і пил. Мити його бажано мінімум один раз в тиждень звичайної проточною водою мул з миючим засобом. Також не слід забувати протирати крани і наливаючи воду в чашки прагнути не торкатися ним кранів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...