Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Що купувати: фільтр для води або бутильовану воду?

замовлення води в Одесі

В останні роки якість питної води в кранах квартир і офісів стає все гірше, вона не тільки несмачна, але і може завдати шкоди організму. Це змушує замислитися, чи варто і далі пити таку воду або пити очищену воду?

Чому погіршується вода в крані?

Навскидку можна назвати такі причини погіршення якості проточної води:

  1. Погіршення екології за останнє десятиліття;
  2. Забруднення грунтових і поверхневих вод всілякими відходами: промисловими, хімічними, сільськогосподарськими добривами;
  3. Зростання населення планети;
  4. Підвищення температури навколишнього світу.

Що робити в ситуації, що склалася

Поки комунальні служби будуть вирішувати питання по реконструкції водопроводу, вирішувати проблему якості води на «своїй» кухні або в офісі доведеться самостійно.
Як варіант, це може бути покупка фільтра або замовлення води в Одесі на будинок чи в офіс. Доставка бутильованої води від Компанії ТМ «Water Club» вирішить питання чистої води надовго і без перебоїв.

Плюси і мінуси фільтрації води

Замовлення води в Одесі

При виборі очищення води за допомогою фільтрів, слід враховувати, що вода буде очищена всього лише від двох-трьох типів забруднювачів. Головним елементом в фільтрах є активоване вугілля, яке може стати розсадником шкідливих бактерій. Система фільтрації погано «працює» якщо хімічний склад води часто схильний до коливань, як це відбувається повсюдно.

Дійсно очистити воду може система, розрахована на сім ступенів фільтрації (в звичайних домашніх фільтрах з не більше трьох). Ціна такої системи не менше тисячі доларів США. Після очищення вода не тільки очищається від всіх шкідливих елементів, але і втрачає всі корисні мікроелементи, цю воду можна прирівняти до дистильованої.

Регулярне вживання дистильованої води несе шкоди організму людини, тому що вона має властивість вимивати корисні речовини з організму.

Дешеві фільтри, що встановлюються на сам кран, не справляються з очищенням води.

Замовлення води в Одесі від Компанії ТМ «Water Club» і здоров’я в порядку

Доставка води у Одесі

Замовляючи доставку води додому в Одесі і Одеській області ТМ «Water Club» Ви можете не переживати про якість та безпеку вживаної води.

Наша вода відповідає українським і міжнародним стандартам якості, її якість регулярно перевіряється на більш ніж десять показників якості, якість води підтверджується сертифікатами, виданими державною службою — санепідстанцією.

Переваги користування послугою «замовлення води в Одесі» є її безкоштовна доставка і занесення на поверх, в разі необхідності кваліфікований персонал встановить бутель і покаже, як користуватися кулером або диспенсером.

Бутильована вода може зберігатися до підлозі року, це дає можливість, наприклад, скористатися акційною пропозицією і отримати чотири бутля за ціною трьох.

Щоб воду було зручно розливати в Компанії ТМ «Water Club» пропонується великий вибір обладнання для розливу води — кулери, диспенсери, помпи. Ми допоможемо не тільки підібрати апарат для вашої кухні, встановимо його, проведемо санітарну обробку і ремонт. в разі поломки.

Оформити замовлення води в Одесі дуже просто

достатньо всього лише оформити заявку на сайті в будь-який зручний час або зателефонувати оператору. Як тільки запас води закінчується телефонуйте в нашу службу доставки і вода вже дуже скоро буде доставлена ​​до Вас додому або в офіс.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...