Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Скільки потрібно вживати води взимку?

У зимову пору на стан нашого організму впливає сухе повітря. З похолоданням починається обігрів приміщень і цього не уникнути. Можна зробити висновок, що організм зневоднюється влітку і взимку. Вживання необхідної кількості води просто неминучий фактор. Повітря стає сухим через обігрівачі, батареї, кондиціонери.


Зневоднення дуже небезпечне для здоров’я людини. Будьте уважні яка кількість води Ви вживаєте в добу. Пити воду необхідно протягом дня і не тільки коли хочеться пити, але і коли хочеться їсти. Так Ви зможете правильно визначити чого ж точно хочеться. Виділяють ознаки, які свідчать про відсутність необхідної кількості рідини:

1. Шкіра пересихає — з’являється лущення
2. тріскаються губи
3. Волосся стає сухі
4. Прояв сухого кашлю

Іноді головний біль з’являється коли не вистачає рідини. Необхідно запам’ятати, що чай, каву та інші напої не замінюють прийом чистої води.
Вживання 1-1.5 літрів чистої води на добу допоможе уникнути застуди або грипу. Зміцнюється організм, виводяться всі шлаки, підвищується імунна система.

Важлива роль води в організмі

Вода допомагає організму витрачати рівномірно енергію. Чи включається правильний обмін речовин, рятуєтеся від переїдання, регулюється температурний режим. У жінок і чоловіків присутній свій розрахунок об’єму води. При фізичних навантаженнях пити воду просто необхідно.
Взимку менше хочеться простої води, більше хочеться зігріваючих напоїв. Дотримуючись всіх рекомендацій у Вас зневоднення ніколи не настане. Тільки від нас залежить стан нашого організму і його функціонування.
До складу доброї води входять мікроелементи і вітаміни необхідні організму. Вживання води з невідомих джерел категорично забороняється. Не підходить вживання води в сирому вигляді з водопроводу, та й її кип’ятіння не завжди допомагає позбутися всіх бактерій.
У будинках, де присутні колодязя перед застосуванням води необхідно провести лабораторні дослідження. Не проводьте дослідів зі своїм організмом. Погане самопочуття та запаморочення може свідчити про брак води.

Вода від виробника ТМ «Water club»

Вода від виробника ТМ «Water club» відмінно зарекомендувала себе на ринку. Наявність доставки в будь-якій тарі набагато спрощує життя сучасних мешканців. Впевненість в якості води, її складі не складе труднощів.
Всі документи і сертифікати присутні у компанії ТМ «Water club. Замовлення води на будинок або в офіс дуже виручає людей, яким самостійно важко доставити воду в певне місце.
Компанія надає кулер, помпу, диспансер.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...