Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Срібна вода

Замовлення води додому

Вода, яка використовується нами як питна і для приготування їжі, повинна відповідати санітарно-гігієнічним нормам, бути збалансованою по макро- і мікроелементів і безпечної для людини.
У питній воді знаходиться багато дуже необхідних людині елементів, таких як — кальцій, магній, калій, йод, і інші. Серед них не останню важливу роль відіграє і срібло. Цей метал, здатний знезаразити середу, в якій знаходиться.
Ще Олександр Македонський зауважив позитивний вплив срібної води. Одного разу в одному з походів його військо було уражено харчовим отруєнням. Чи не захворів лише воєначальник і його свита. Причина крилася в методі зберігання води — для вищих чинів вона зберігалася у срібній тарі. Після цієї події вся питна вода повинна була зберігатися тільки в срібному посуді.

Способи застосування срібної води

Замовлення води додому

Вплив води з сріблом на людину:

 • Вода слабкої концентрації срібла використовується для щоденного пиття. Така вода має бактерицидні властивості і позитивно впливає на шлунково-кишкові захворювання — виразки, гастрити і т.п.
 • Така вода може бути застосована для полоскання горла при ангіні, ларингіті, тонзиліті і інших ЛОР-захворювань.
 • Використання в косметичних цілях для очищення шкіри — боротьби з прищами, вуграми.
 • Приготування їжі.
 • Купання немовлят.
 • Можливе використання в садівництві — кімнатні рослини краще ростуть, а насіння — приростають.
 • Вода з сріблом застосовується для загоєння ран, шкірних захворювань, виразок, екзем.
 • Лікування інфекційних захворювань — дифтерія, тиф, паратифи, дизентерія.

Однак у срібної води є і протипоказання:

 • при вагітності та в період лактації, а також дітям;
 • не можна пити у великій обсязі, це може стати причиною надлишку срібла в організмі.

Пити срібну воду весь час не можна, але можна оздоровитися, пропив її курсом з місяць, роблячи перерву на два. А під час перерви пити чисту воду, швидке замовлення води додому і не потрібно бігати в пошуках води.

Срібна вода в домашніх умовах

Слабо концентровану воду з сріблом не складно зробити самостійно. Потрібно взяти будь-срібний виріб (монета, ложка, прикраса), добре його очистити за кілька днів до приготування води. Для чищення підійде звичайна зубна паста. Після чистки срібний предмет заливається теплою водою, наприклад оформивши замовлення води додому від ТМ «Water Club», через добу вода вважається готовою. Її можна пити і полоскати нею горло.
Для зручності монетку можна тримати в графині з чистою водою, тоді заряджена сріблом вода завжди буде під рукою. Але не варто забувати про перерви у вживанні такої води.

доставка води Одеса

Як правильно вибрати бутильовану воду для збагачення її сріблом

Давайте розберемося, на що слід звернути увагу при виборі виробника бутильованих вод, щоб приготована в домашніх умовах срібна вода приносила тільки користь організму:

 1. У компанії виробника якість води знаходиться під постійним контролем. Наприклад, Компанія ТМ «Water Club» перевіряє якість своєї води щомісяця на більш ніж десять критеріїв якості і має відповідні сертифікати, видані СЕС. Замовлення води на будинок у нашій Компанії буде правильним безпечним рішенням.
 2. Віддавайте перевагу компаніям, які в своєму виробництві використовують новітні технології для очищення води. ТМ «Water Club» для очищення води використовує метод зворотного осмосу, що дозволяє видалити з води 99,9% всіх шкідливих домішок, солей і бактерій.
 3. Уважно вивчіть етикетку, склад води, дату розливу і термін зберігання води, адреса компанії, контактні номери телефонів. Почитайте відгуки про компанію в інтернеті.

 

Почніть піклуватися про своє здоров’я прямо зараз, а Компанія ТМ «Water Club» в цьому Вам допоможе!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...