Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Тала вода, як ліки

Доставка води додому

Користь талої води для людини

В Японії вчені вважають, що з метою зниження ваги корисно пити талу воду, яку називають «живою».
Якщо порівнювати звичайну, дистильовану і талу води, остання визнана більш корисною. А ось вода з-під крана або вже прокип’ячена майже не має корисних властивостей, вона швидше за мертва.
Тала вода відмінно засвоюється організмом, зменшує швидкість старіння, вона структурована. Через меншого наявності в ній мінералів вона менш жорстка. Така вода хоч і не є ліками, але все ж благотворно впливає на обмін речовин, регулює діяльність мозку і серця, покращує склад крові.
Велика внутрішня енергія прихована в талій воді, що робить її корисною для людей і тварин. Наприклад, жителі Кавказу, Анд, Якутії і Паміру є довгожителями, так як п’ють талу воду з льодовикових річок і талого льоду. Деякі вчені вважають, що тала вода допомагає розмноженню птахів — після повернення з вирію навесні, птиці п’ю талу воду з водойм.
Ще талу воду можна вважати корисною, тому що в ній немає дейтерію. Дейтерію є важкий водень, який дуже шкідливий для організму. З’єднуючись з киснем, дейтерій створює «важку» воду і організм на її засвоєння витрачає додаткову енергію.

Рецепт талої води

Доставка води додому

Для приготування талої води в домашніх умовах потрібно взяти перевірену на якість джерельну воду або очищену бутильовану, наприклад, замовивши доставка води додому від ТМ «Water Club». Її потрібно нагріти до температури 94-96 градусів (вода ще не кипить, але в ній починають проявлятися маленькі бульбашки). Потім вода остуджують і охолоджується в морозильній камері.
При появі тонкої кірки льоду, її потрібно прибрати з води — ній міститься дейтерій, який першим замерзає. Далі вода заморожується до половини обсягу, незамерзаючих воду виливають. А лід розморожують при кімнатній температурі.
Більш корисна свежеприготовленная тала вода зі шматочками льоду в ній, які також потрібно прибрати з води. Це 4-5 годин після приготування.

Ефективне лікування надмірної ваги

Для посилення ефективності позбавлення від зайвої ваги за допомогою води можна виконувати ще такі рекомендації:

  • Вести спортивний спосіб життя (біг, ходьба, танці, плавання, будь-яка інша фізичне навантаження). Вага почне швидше зменшуватися якщо в організм стане менше надходити калорій, а витрата їх на фізичні навантаження збільшиться.
  • Чи не є більше, ніж вимагає організм, не поспішаючи пережовувати їжу, вживати багато фруктів і овочів.
  • Відмовитися від борошняних виробів і солодощів.
  • Не вживати продукти з насиченими жирами (сало, ковбаса, копченості), пиво, алкогольні напої, смажену їжу тощо.
  • Стежити за зростанням або зниженням ваги.

Який воді віддати перевагу при приготуванні талої води

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» має ряд переваг:

  1. Бутильована вода щомісяця перевіряється на відповідність основним показникам якості і відповідає українським стандартам якості, що підтверджується сертифікатами СЕС.
  2. При очищення води використовується новітнє обладнання іспанського виробництва. Вода очищається методом зворотного осмосу, що дає можливість прибрати з неї всі шкідливі речовини, при цьому зберігаючи природну структуру корисні якості.
  3. Оскільки ТМ «Water Club» є виробником, клієнтові не доведеться переплачувати за воду, а безкоштовна доставка заощадить час і сили.
  4. Крім води можна придбати обладнання для подачі води — кулери, диспенсери, помпи.
  5. Доставка води додому здійснюється дуже просто: достатньо зателефонувати оператору або залишити заявку на сайті компанії.

 

Спробуйте бутильовану воду Компанії ТМ «Water Club» і вона міцно влаштується на Вашій кухні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...