Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Іванюк Тетяна Андріївна

Іванюк Тетяна Андріївна - фотоТетяна – талановитий автор, пише корисні статті для нашого блогу, генерує нові теми для висвітлення в ньому, і загалом робить все, щоб наш сайт був максимально корисним для вас.

Тетяна постійно отримує нові знання, попри закінчення факультету біохімії у Харківському Політехнічному Інституті у 2016 році. Вона додатково пройшла курси копірайтингу та редакторської майстерності, курс громадянської журналістики у 2017 році – все для того, щоб якісно виконувати свою роботу.

Освіта:

  1. Харківський Політехнічний Інститут, факультет технологій неорганічних речовин, спеціальність “Хімічні технології неорганічних речовин” – 2016 рік.
  2. Школа громадянської журналістики (НУО), Institute Respublica ‒ 2017 рік.
  3. Курси копірайтингу від Lemon School ‒ 2018 рік.

У портфоліо автора ‒ робота з науково-дослідним інститутом, численні нотатки про хімічні технології для приватних замовників, і, звичайно ж, робота над блогом Water Club.

Тетяна – цінний учасник команди Water Club, адже саме вона допомагає нам донести до вас найважливішу інформацію, а також розповідає про особливості води. Маючи актуальну освіту та вміння добре викладати думки, Тетяна може пояснити, чому одну й ту саму воду не варто кип’ятити кілька разів, на що впливає вміст заліза у воді та як проходить очищення води.

Інші статті
Вода для новонародженої дитини - фото
13.07.2018
Вода для новонародженої дитини

У новоспечених батьків після появи малюка в сім’ї завжди виникає багато питань, про які раніше ніколи не замислювалися. Одним з них є питання про те, чи потрібна маленькій дитині питна вода?

Читати далі
Як правильно пити воду - фото
26.05.2018
Як правильно пити воду

З віком, ми стаємо менш чутливі до почуття спраги, тому, щоб водний баланс організму був в нормі, потрібно не забувати пити воду, навіть якщо не хочеться. Якщо не дотримуватися цього правила, то коли з’явиться відчуття спраги, в організмі вже почнеться процес зневоднення.

Читати далі
Як зберігати воду довгий час, щоб вижити - фото
04.04.2022
Як зберігати воду довгий час, щоб вижити

Питна вода – це основа нормального, здорового життя кожної людини. Останнім часом багато людей переконалися, що можуть виникати різні ситуації, здатні обмежувати вільний доступ до її отримання. Саме такі випадки важливо продумати можливість формування запасів.

Читати далі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що немає оцінок)
Loading...