Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Чи можна пити воду на ніч?

Підтримка доброго здоров’я – головне завдання кожної людини. Багато людей, намагаючись підтримати оптимальну роботу всіх внутрішніх органів, роблять великий акцент на здоровому харчуванні та фізичній активності, при цьому геть-чисто забуваючи про необхідність вживання достатньої кількості води. Це є основною помилкою, з якою стикається кожна третя людина.

Людський організм складається на 67% води, що призводить до того, що будь-яка нестача рідини в організмі може призвести до порушення його роботи. Існують загальні рекомендації щодо денної кількості споживаної води, проте багато хто ставить питання, чи можна випивати склянку води на ніч. З цим питанням варто розібратися більш детально.

У чому ж може полягати шкода

Чи можна пити воду на ніч? - фотоНайчастіше можна зіткнутися з думкою, що пити воду перед сном є досить шкідливим для загального стану організму. Фахівці ж стверджують, що жодного негативного впливу рідина на ніч не приносить, але є кілька факторів, які можуть стати причиною для утримання від прийняття рідини:

 • Часті підйоми. Ніхто не здивується тому факту, що якщо пити на ніч воду, то сон перериватиметься на походи в туалет. Однак згодом організм повинен адаптуватися і підйоми вже не такі часті.
 • Збільшене навантаження на нирки. Нирки можуть переробляти лише близько 20 л рідини на добу. Будь-яке захворювання нирок вимагає консультації з лікарем навіть з приводу оптимальної кількості рідини, що випивається. Якщо з’являється надмірна спрага, це може стати підставою для занепокоєння, необхідно відразу ж звернутися до лікаря.
 • Втрата корисних елементів. Рідина вимиває з організму низку необхідних йому мікроелементів. Варто ретельно контролювати водний баланс та випивати не більше денної норми.
 • Набряки. Не варто відкидати той факт, що при деяких захворюваннях надмірне вживання рідини перед сном може призводити до набряків. Якщо ніяких хвороб немає, то набряклість пройде через пару тижнів.

Можна сміливо сказати, що шкоди від вживання рідини на ніч особливої ​​немає. За відсутності будь-яких обмежень, можна не боятися випити склянку води на ніч. В іншому випадку краще проконсультуватися з лікарем та уточнити у нього всі деталі.

Доводи на користь вживання води перед сном

Чи можна пити воду на ніч? - фотоВизначившись з тим фактом, що воду на ніч пити можна і потрібно, рекомендуємо дізнатися про всі переваги:

 • Підтримка водного балансу. Найчастіше вдень кожна людина має низку завдань, які відволікають її від контролю норми випитої води, що призводить до того, що ввечері виявляється недостача рідини, що надходить в організм. Поповнити баланс і вгамувати спрагу можна навіть перед сном.
 • Робота травної системи. Не секрет, що травлення їжі відбувається за допомогою рідини. Нестача води призводить до проблем роботи шлунка, що в майбутньому може спричинити розвиток низки захворювань.
 • Очищення. З рідиною з організму виходять шлаки, які отруюють органи людини зсередини. Достатня кількість води стане чудовим помічником на шляху до оздоровлення.
 • Краса та стрункість. Підтягнута шкіра та гарний метаболізм – мрія більшості. Досягти цього можна не лише за допомогою фізичної активності та догляду за собою, але також за допомогою вживання оптимальної кількості води.

Бажаючи подбати про своє здоров’я, люди повинні звертати увагу на всі деталі. Споживання необхідної норми рідини – це основа, але також важливо купувати тільки якісну воду, що не має домішок і відрізняється корисним складом. Waterclub дає можливість бути впевненим у споживаній рідині та допоможе випивати необхідну добову норму.

Що говорять лікарі

Чи можна пити воду на ніч? - фотоВипивати склянку води необхідно також правильно. Для того, щоб рідина приносила користь, варто прислухатися до кількох рекомендацій від лікарів:

 1. Випивати найкраще теплу воду. Вона допоможе запустити організм, не пошкодивши зубну емаль.
 2. Пити потрібно маленькими ковтками. Це допоможе захистити організм від надмірного навантаження на нирки.
 3. Склянка води натщесерце. Тепла вода зранку стане чудовим рішенням, яке допоможе розбудити організм від нічного сну.
 4. Вода за 30 хвилин до сну. Набряки з великою ймовірністю не з’являться зранку. Для цього достатньо випивати склянку за півгодини до сну.
 5. Індивідуальний підхід. Слід пам’ятати, що організм кожної людини особливий і потребує індивідуального підходу. За наявності будь-яких проблем зі здоров’ям рекомендується проконсультуватися з лікарем про норму води.

Пити воду на ніч можна, головне робити це правильно і пам’ятати, що за будь-яких змін стану слід звернутися до лікаря.

Інші статті
Створення запасу води вдома за допомогою пластикових ємностей - фото
07.04.2022
Створення запасу води вдома за допомогою пластикових ємностей

Вода є основою життя. Уявити життєвий цикл будь-якого живого організму без вологи практично неможливо. Для повноцінного життя людина повинна щодня споживати щонайменше 1.5 літра рідини щодня.

Читати далі
Як зберігати воду довгий час, щоб вижити - фото
04.04.2022
Як зберігати воду довгий час, щоб вижити

Питна вода – це основа нормального, здорового життя кожної людини. Останнім часом багато людей переконалися, що можуть виникати різні ситуації, здатні обмежувати вільний доступ до її отримання. Саме такі випадки важливо продумати можливість формування запасів.

Читати далі
Тривожна валізка: що брати? - фото
03.04.2022
Тривожна валізка: що брати?

За останній час для багатьох людей життя докорінно змінилося. На місце розміреного способу життя і впевненості у завтрашньому дні прийшла тривога та небезпека, яка може чекати на кожному розі. У таких ситуаціях важливо залишатися максимально зібраним, не піддаватися паніці й бути завжди напоготові.

Читати далі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що немає оцінок)
Loading...