Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Чи можна пити воду під час тренування та як це вплине на результат?

Заняття спортом допомагають людині не тільки підтримувати гарну форму, але також є основою підвищення імунітету і міцного здоров’я.

Тренування в залі, активні види спорту або просто зарядка в домашніх умовах – це можливість позбутися стресу і стати на стежку здорового способу життя.
Чи можна пити воду під час тренування та як це вплине на результат? - фотоПроте варто зазначити, що слід заглибитися в нюанси правильних тренувань і дізнатися про всі можливі особливості, які допоможуть виконувати не тільки ефективно вправи, але й не завдадуть шкоди організму.
Найчастіше ставиться питання серед спортсменів-початківців — чи можна пити воду під час занять. На просторах Інтернету є безліч різних статей, які дають розгорнуту відповідь на це питання. Фахівці WaterClub теж уважно вивчили цей запит і змогли виділити найголовніші моменти.

Варто чи ні: думка фахівців

Відповідаючи на питання, варто визначитися з типом фізичної активності. Навантаження професійних спортсменів кардинально відрізняється від легких домашніх тренувань на 10 хвилин.
Під час підвищеної активності людина втрачає велику кількість рідини, яка виходить разом із потом та диханням, що потребує негайного поповнення втраченої вологи. Фахівці рекомендують в обов’язковому порядку робити перерви та заповнювати водний баланс під час тривалих силових або кардіо тренувань. Якщо заняття проводиться в домашніх умовах і не займає багато часу, то рідину пити необов’язково.

Рекомендації щодо вживання рідини під час фізичної активності

Заняття спортом повинні проходити з насолодою та з максимальним дослуханням до свого організму. Вживати воду варто тоді, коли людина відчуває спрагу і необхідність заповнити водний баланс.
Чи можна пити воду під час тренування та як це вплине на результат? - фотоЗалежно від активності, фахівці рекомендують випивати до 1 літра води за одне заняття. Це допоможе не тільки наповнити організм життєво важливою вологою, але також допоможе перевести подих і дати організму трохи перезавантажитись перед наступними вправами. Варто враховувати той факт, що чим більше потовиділення під час фізичної активності, тим більше рідини потрібно буде випити, щоб нормалізувати стан організму.
Потовиділення має індивідуальний характер і на нього впливають такі фактори:

  • генетичні особливості організму;
  • вага та зростання людини;
  • фізична підготовка;
  • тип вправ;
  • температурний режим у приміщенні;
  • наявність притоку свіжого повітря.

Розрахунок необхідної рідини проводиться індивідуально. Головне пам’ятати, що пити воду під час фізичної активності необхідно обов’язково, щоб почуватися комфортно і не шкодити своєму здоров’ю.

Водний баланс: що це і наскільки він важливий

Чи можна пити воду під час тренування та як це вплине на результат? - фотоОрганізм людини складається з води більш ніж на 67%. Саме H2O допомагає підтримувати роботу ряду функцій, що відбуваються в організмі:

  • допомагає розчиняти ряд органічних сполук та мінеральних речовин;
  • бере участь у біохімічних процесах;
  • допомагає у забезпеченні теплообміну;
  • впливає на метаболізм та швидкість виведення шлаків з організму.

Підтримка водного балансу – важливий фактор не тільки під час фізичної активності, але також незамінний у повсякденному житті. Нестача вологи може стати причиною розвитку великої кількості проблем, які спричинять загальне погіршення стану здоров’я.
Waterclub точно знає, що якісна вода – те, без чого не зможе обійтися жодна людина. Обираючи воду, варто приділити особливу увагу її якості. Важливо відповідально підходити до купівлі рідини, обираючи варіанти без домішок та з корисним складом. Waterclub допоможе мешканцям Одеси підтримувати водний баланс та організує всі умови, щоб організм був завжди наповнений необхідною кількістю рідини.

Інші статті
Електроліти: що це і навіщо вони потрібні організму? - фото
12.05.2021
Електроліти: що це і навіщо вони потрібні організму?

Організм людини – механізм дуже складний. Для його нормального функціонування необхідні певні умови. Одним з найважливіших є наявність в плазмі крові електролітів. Основними їх видами є калій і натрій. Певна роль відводиться і кальцію і магнію, хлору, заліза і фосфору.

Читати далі
Як вибрати правильну воду - фото
17.08.2021
Як вибрати правильну воду

У тому, що вода – це життя, найважливіший елемент, без якого не може обійтися не лише людина, а і тваринний, рослинний світ на планеті, переконувати кого-небудь необхідності немає. Сьогодні йдеться про те, яку воду краще вибирати для своїх нагальних потреб.

Читати далі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що немає оцінок)
Loading...