google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

ЗМІ про нас

ЗМІ ПРО НАС

Користь води натще і як правильно її пити Все про компанію Waterclub Чи потрібно пити воду на тренуванні?

Про необхідність випивати не менше 1,5-2 літрів води в день чули багато, але ось як це робити з максимальною користю для організму, знають не все. Во-перше, мова йде не про водопровідної, а про очищеної H2O, і в Одесі доставкою води, що відрізняється високою якістю, займається компанія Waterclub. По-друге, перший стакан рідини рекомендується випивати натщесерце, причому вона повинна бути теплою.


Все про компанію Waterclub

У тому, що без води не може функціонувати організм людини, переконувати будь-кого немає необхідності. Але при цьому треба розуміти, що від якості споживаної рідини залежить ваше здоров’я, настрій, працездатність, та й, врешті-решт, тривалість життя. Розуміючи, що якість води у водопроводі не витримує ніякої критики, багато хто вже зрозуміли, що найкращий варіант – це скористатися послугою компанії Water Club Одеса, що займається доставкою води, яку самі ж і виробляє.

Чи потрібно пити воду на тренуванні?

Фахівці оздоровчих програм рекомендують пити за день близько 1,5-2 л якісної води. Тобто вдома, на роботі, на прогулянці і в тренажерному залі у вас завжди повинен бути мінімальний запас пиття. І найкраще для виходів використовувати багаторазову пляшку, яку ви будете наповнювати будинку. Щоб домашні запаси своєчасно поповнювалися, стане в нагоді доставка води.

 

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.