Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

  • Русский
  • Українська
Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Вода на розлив з кіоску чи замовлення води на будинок

замовлення води додому

Скільки людей, стільки й думок який питну воду віддати перевагу. Хтось купує воду в магазині невеликими пляшками, інші користуються послугою доставка води додому або купують воду в кіосках. Купувати воду на розлив в кіосках здається цілком зручним, але чи безпечно це для здоров’я, як переконатися, що куплена вода чиста і в неї не потрапили бактерії.

У чому небезпека багаторазового переливання води

Підготовлена ​​для реалізації вода на підприємстві цілком можливо чиста і безпечна, що відповідає стандартам якості. Але хто убезпечить споживача води від того, що в дорозі вода не забрудниться? Таку гарантію в пункті продажу ніхто не дасть.
Стадії переливання питної води:

  • з бювету в ємність при перевезенні;
  • після перевезення з ємності в бочку для зберігання в пункті продажу;
  • з пункту продажу в тару покупців.

Як видно, виходить чималенька ланцюжок переливання води з однієї тари в іншу. У момент переливання води в неї може потрапити бруд. Іноді вода може зберігатися в кіоску в тій же тарі, в якій була і привезена. Тут немає гарантії, що в тару не потрапить пил і мікроби. Для перевезення підходить вода технічного призначення, але ніяк не питна.

Небезпека отруєння

Коли розлив продається води відбувається біля пункту розливу, не можна бути абсолютно впевненим у тому, що в тару не потраплять бактерії. Таку воду небезпечно купувати, це загрожує отруєнням для організму. У бочці може початися процес розмноження мікроводоростей, на око їх визначити не можна, а ось випивши води з ними, шлунок на них відразу ж відреагує. Токсини викличуть отруєння і технічно, буде складно довести, що винуватцем отруєння є вода, куплена на розлив в кіоску. Виробник води вкаже, що винна компанія-транспортувальник. Служба доставка направить шукати винного в кіоску розливу води.

замовлення води додому

Турбота про здоров’я: замовлення води додому від виробника

Зовсім інший рівень якості та безпеки для здоров’я пропонує своїм існуючим та новим клієнтам Компанія ТМ «Water Club». Купуючи воду у сертифікованого виробника можна не переживати про те, яку воду Ви і Ваші діти питимуть.
Вода ТМ «Water Club» очищається методом зворотного осмосу за допомогою сертифікованого обладнання іспанського виробництва. Високопродуктивні фільтри механічної очистки видаляють з води все віруси, мікроорганізми, солі важких металів і пестициди, а також багато інших шкідливі речовини на 99,9%. Вода зберігає свою природну структуру, очищається на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів. Після очищення вода насичується необхідними для організму мікроелементами і корисними мінералами.
Вода щомісяця перевіряється на відповідність більш ніж десятьма показниками якості та має відповідні сертифікати, видані санепідстанцією.

Компанія ТМ «Water Club» пропонує своїм клієнтам не тільки якість, але і бездоганний сервіс в обслуговуванні.
Вода доставляється завжди у зручний клієнтові час і місце, доставка і занесення води проводиться безкоштовно. Більше не потрібно носити важкі сулії з Косков по розливу води, що дуже зручно і молодим матусям, і пенсіонерам.
Вода чудово підійде для щоденного використання в якості пиття і приготування їжі.

Вода на розлив з кіоску або замовлення води додому

Замовлення води на будинок у Компанії ТМ «Water Club» і здоров’я під контролем!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оцінок, середнє: 5,00 из 5)
Loading...