Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Вода у мисці у собаки

Всі живі організми потребують води, тому при утриманні тварин їх потрібно регулярно напувати, залишивши вільний доступ до миски.

Вода у мисці у собаки - фотоЯкщо в будинку є собака, власникам варто знати про основні критерії вибору відповідної рідини та вимоги догляду за посудом для пиття.

Яка має бути вода в мисці улюбленця

Домашні собаки чутливі до якості їжі та води, тому їхній склад повинен відповідати всім потребам улюбленця та не викликати проблем зі здоров’ям. Відмінним варіантом пиття може стати очищена вода, яка в порівнянні з водопровідною, позбавлена ​​важких хімічних домішок. Якщо ж доводиться напувати тварину  з «під крана», позбутися високого вмісту в ній хлору допоможе попереднє відстоювання протягом доби.

Як часто міняти рідину

Вода у мисці у собаки - фотоВода в собачій мисці завжди повинна бути чистою і свіжою – це основна вимога, на яку повинен орієнтуватися власник, вирішуючи, як часто міняти пиття. Крім того, фахівці стверджують, що на частоту замін впливає кілька факторів:

  • сезон року (влітку тварини сильніше відчувають спрагу, тому й напувати їх доводиться частіше);
  • порода вихованця (якщо у тварини від природи рясна слинотеча або довга шерсть на морді, міняти воду і мити миску доведеться після кожного годування);
  • самопочуття собаки (при догляді за хворими особами пиття змінюють до 5 разів на день).

В середньому проводити процедуру заміни рідини можна не частіше двох разів на добу, але не забудьте зробити собаці постійний доступ до неї.

Ідеальний матеріал для миски

Вода у мисці у собаки - фотоОптимальний варіант посуду для собак – керамічні та нержавіючі вироби. Останній матеріал зручніший, тому що не вимагає особливих зусиль при митті, і таку миску не можна розбити. Наливати воду в пластикові місткості не варто: у процесі експлуатації на них можуть з’являтися дрібні тріщини – ідеальне місце для розмноження мікробів. Не можна стверджувати, що це так і буде, але краще перестрахуватися.

Правила миття собачих мисок для води

Вчасно мити посуд для води так само важливо, як і очищати миски від залишків їжі. В обох випадках це краще зробити за допомогою теплого мильного розчину незалежно від матеріалу місткості.

Скільки собака повинна пити

Норма споживання води залежить від розмірів, породи та способу життя тварини, але на думку фахівців наливати воду в миску слід з розрахунку ваги улюбленця. На кожен кілограм беруть 30-60 мл рідини, тому улюбленець вагою 5 кг на день має випивати не менше 150-300 мл. При споживанні вологої їжі ця кількість може скорочуватися, а при годівлі сухим кормом зазначену норму збільшують через підвищену спрагу.

Інші статті
Небезпека сульфатів у питній воді - фото
14.05.2018
Небезпека сульфатів у питній воді

Вживаючи воду з-під крана, ми не завжди замислюємося про її якість. І дарма. Вода, що не пройшла спеціальне очищення може містити в своєму складі багато мікробів, сульфатів та інших небезпечних для здоров’я домішок.

Читати далі
Які бувають кулери - фото
29.01.2022
Які бувають кулери

Підтримка водного балансу – важливе правило, яке допомагає підтримувати організм у здоровому та наповненому силами стані. Кожен фахівець радить розпочинати правильний спосіб життя саме з перегляду своїх питних звичок.

Читати далі
Чи можна пити мінеральну воду перед здачею крові - фото
02.04.2022
Чи можна пити мінеральну воду перед здачею крові

Турбота про здоров’я людини починається з самого її народження. Вже в пологовому будинку лікарі зацікавлені в тому, щоб кожен малюк, що народився, залишив територію закладу здоровим. Саме з цієї причини людина змалку стикається з необхідністю здачі аналізів. З їх допомогою лікарі можуть оперативно та повною мірою перевірити стан здоров’я та виявити будь-які відхилення від норми.

Читати далі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що немає оцінок)
Loading...