Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Вода у мисці у собаки

Всі живі організми потребують води, тому при утриманні тварин їх потрібно регулярно напувати, залишивши вільний доступ до миски.

Вода у мисці у собаки - фотоЯкщо в будинку є собака, власникам варто знати про основні критерії вибору відповідної рідини та вимоги догляду за посудом для пиття.

Яка має бути вода в мисці улюбленця

Домашні собаки чутливі до якості їжі та води, тому їхній склад повинен відповідати всім потребам улюбленця та не викликати проблем зі здоров’ям. Відмінним варіантом пиття може стати очищена вода, яка в порівнянні з водопровідною, позбавлена ​​важких хімічних домішок. Якщо ж доводиться напувати тварину  з «під крана», позбутися високого вмісту в ній хлору допоможе попереднє відстоювання протягом доби.

Як часто міняти рідину

Вода у мисці у собаки - фотоВода в собачій мисці завжди повинна бути чистою і свіжою – це основна вимога, на яку повинен орієнтуватися власник, вирішуючи, як часто міняти пиття. Крім того, фахівці стверджують, що на частоту замін впливає кілька факторів:

  • сезон року (влітку тварини сильніше відчувають спрагу, тому й напувати їх доводиться частіше);
  • порода вихованця (якщо у тварини від природи рясна слинотеча або довга шерсть на морді, міняти воду і мити миску доведеться після кожного годування);
  • самопочуття собаки (при догляді за хворими особами пиття змінюють до 5 разів на день).

В середньому проводити процедуру заміни рідини можна не частіше двох разів на добу, але не забудьте зробити собаці постійний доступ до неї.

Ідеальний матеріал для миски

Вода у мисці у собаки - фотоОптимальний варіант посуду для собак – керамічні та нержавіючі вироби. Останній матеріал зручніший, тому що не вимагає особливих зусиль при митті, і таку миску не можна розбити. Наливати воду в пластикові місткості не варто: у процесі експлуатації на них можуть з’являтися дрібні тріщини – ідеальне місце для розмноження мікробів. Не можна стверджувати, що це так і буде, але краще перестрахуватися.

Правила миття собачих мисок для води

Вчасно мити посуд для води так само важливо, як і очищати миски від залишків їжі. В обох випадках це краще зробити за допомогою теплого мильного розчину незалежно від матеріалу місткості.

Скільки собака повинна пити

Норма споживання води залежить від розмірів, породи та способу життя тварини, але на думку фахівців наливати воду в миску слід з розрахунку ваги улюбленця. На кожен кілограм беруть 30-60 мл рідини, тому улюбленець вагою 5 кг на день має випивати не менше 150-300 мл. При споживанні вологої їжі ця кількість може скорочуватися, а при годівлі сухим кормом зазначену норму збільшують через підвищену спрагу.

Інші статті
Від чого залежить присмак і запах води. Перше, на що треба звертати увагу - фото
14.08.2021
Від чого залежить присмак і запах води. Перше, на що треба звертати увагу

Щоб жити, людина повинна дихати, пити та їсти. Вода є елементом, без якого життя на землі неможливе. І хоча її в природі існує велика кількість, придатної для питва цієї речовини не так і багато.

Читати далі
Вплив води на здоров'я дитини - фото
18.07.2018
Вплив води на здоров’я дитини

Угамування спраги є однією з фізіологічних потреб організму. Саме вода може : додати сил і енергії, вивести токсини з організму, засвоїти поживні речовини, регулювати температуру і масу тіла, провести кисень в клітини.

Читати далі
Вода під час їжі: за і проти - фото
18.08.2021
Вода під час їжі: за і проти

Виходячи з виняткової важливості води не лише для життя людини, але й існування усього живого на землі, спори навколо цієї речовини ведуться із завидною постійністю. Ця рідина є предметом обговорення в середовищі спортсменів, нутриціологів, прибічників здорового способу життя, пересічних громадян.

Читати далі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оцінок, середнє: 3,00 из 5)
Loading...