Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Для чого потрібен кулер для води

Гарна очищена вода вважається великою розкішшю. Рідина, що подається через трубопровід, має незадовільну якість та вживати її категорично заборонено. З цієї причини люди змушені додатково шукати воду хорошої якості, яка буде відповідати всім критеріям для її вживання всередину.

Обираючи бутлі з життєво важливою рідиною, люди хочуть отримати не тільки сам продукт, а й комфортний варіант його використання. Відмінним рішенням буде звернути увагу на додатковий кулер, який допоможе контролювати подачу води та буде зручним у використанні.

Сфера застосування кулерів для питної води

Для чого потрібен кулер для води - фотоНайчастіше кулери використовуються в офісних приміщеннях чи місцях громадського користування. Кожна фірма стежить за комфортом своїх співробітників і намагається створити їм оптимальні умови для роботи. Деякі компанії не мають проведеного водопроводу, що створює низку труднощів якщо є бажання випити чай, каву або очищену воду.

У приміщеннях з центральним водопроводом вигідно ставити пурифайєр, який є більш економічним у використанні та створює безмежний доступ до необхідної рідини. Однак, якщо умови не дозволяють встановити обладнання, варто зупинити свій вибір на кулері. Він дасть доступ до якісної води та допоможе створити позитивний настрій з боку співробітників компанії.Слід зазначити, що підтримка водного балансу – важливий момент, який впливає загальну працездатність працівників. Мозок людини на 73% складається з води, що дає право вважати, що мозкова активність та генерування різних ідей безпосередньо залежить від споживання достатньої кількості H2O.

Як працює кулер

Для чого потрібен кулер для води - фотоУстаткування працює під час підключення до електромережі. Варто пам’ятати, що наперед варто вставити балон із рідиною для виконання приладом свого функціоналу. Вода потрапляє в дозатор за допомогою спеціальної воронки, після чого нею можна наповнити будь-яку ємність. У кулері варто використовувати лише очищену рідину. Для цього можна використати один із двох варіантів:

  • балон очищеної води можна вставляти в кулери та мати постійну можливість пити якісну воду;
  • самостійно очищати воду за допомогою додаткових приладів.

Перший варіант найбільш раціональний. Він дає можливість не тільки заощадити кошти на установці додаткових очисних приладів, але й мінімізувати витрати на тимчасові видатки.

Функціональність приладу: які додатки можуть бути

Для чого потрібен кулер для води - фотоСучасне обладнання пропонує великий вибір моделей, які мають низку додаткових функцій. Можна підбирати варіанти кулерів, які нагрівають воду, охолоджують, іонізують і навіть газують її. Найбільш популярним рішенням вважається моделі із нагріванням. Вони найчастіше використовуються в офісних приміщеннях. Такий функціонал дає змогу зменшити витрати та створює швидкий доступ для приготування теплих напоїв.
Ще одним популярним варіантом є модель з охолодженням, яка є справжнім порятунком у спекотну пору року. Існує низка приладів, які обладнані додатковим холодильником. У таких випадках можна зберігати домашні заготівлі, якими працівники можуть поласувати під час перерви.
Кулер можна назвати оптимальним рішенням для місць, де немає можливості встановити альтернативні варіанти подачі якісної питної води.
Здоровий спосіб життя кожної людини варто розпочинати з якісної води. Кулер створює всі умови, щоб у кожному будинку та офісі стояла питна вода вищої якості, без шкідливих домішок.

Інші статті
Як вибрати кулер для води? - фото
25.01.2022
Як вибрати кулер для води?

Турбота про своє здоров’я – це найкраще вкладення у свій організм. Саме завдяки хорошому самопочуттю людина готова відкривати для себе нові можливості, рухатися вперед і бути впевненою у завтрашньому дні. Важливо підходити до здоров’я комплексно, враховуючи всі нюанси.

Читати далі
Скільки потрібно пити води в день – калькулятор норми води - фото
26.10.2021
Скільки потрібно пити води в день – калькулятор норми води

Те, що необхідно постійно поповнювати організм рідиною для підтримки водного балансу, сумнівів не викликає ні у кого. Однозначною є і відповідь на питання, яку воду потрібно пити. Звичайно ж: чисту; без хімічних добавок і домішок; з нормальним рівнем жорсткості, кислотності й мінералізації.

Читати далі
Бутильована вода, очищена методом зворотного осмосу - фото
11.12.2017
Бутильована вода, очищена методом зворотного осмосу

Очищення і продаж очищеної води інтенсивно розвивається в Україні. Споживання очищеної води зростає з року в рік. Не важко буде замовити доставку вода на будинок або в офіс в Одесі або будь-якому іншому місті країни. У житті людини вода є найважливішим елементом і тому в питанні якості споживаної води вимоги також повинні бути найвищими.

Читати далі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оцінок, середнє: 5,00 из 5)
Loading...