Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Угамування спраги з користю

Для вгамування спраги найкориснішим напоєм можна вважати воду. Організм людини на 75% складається з води. Її можна знайти скрізь-у клітинах, тканинах, органах. Чиста питна вода-це необхідна база для впевненого функціонування всіх систем і в воді організм потребує постійно. Лікарі постійно акцентують нашу увагу на те, що без рідини не проходить жоден процес в нашому організмі, настільки важлива чиста вода. Потрапивши в екстрену ситуацію, саме відсутність води є найважчим випробуванням.

Шкідливі напої для вгамування спраги

Фахівці назвали найшкідливіші напої для вгамування спраги це газовані напої з підвищеним вмістом цукру, соки в паках, молочні коктейлі, енергетики і пиво. Спрагу він не вгамовують і приносять більше шкоди, ніж користі. Цукор і ароматизатори, які у великій кількості додаються в солодкі напої, негативно позначаються на здоров’ї на відміну від чистої води.

Такі напої, якими люди звикли швидко вгамовувати спрагу, можуть принести тільки тимчасовий ефект, але після спрага з’являється знову.

А ось розглядати пиво або алкогольні напої для вгамування спраги категорично не рекомендується, тому що вони сприяють виведенню з організму рідини.

Крім води, людям, що страждають про спраги, можна вгамувати спрагу холодним чаєм без цукру, домашнім йогуртом, квасом мул домашнім компотом. Також можна приготувати домашній лимонад.

Яку воду краще вибрати

Замовлення води додому в Одесі

Але організму підходить не будь-вода. В Одеській області якість залишає бажати кращого і пити її небезпечно для організму, вона не відповідає медичним нормам. Одним з варіантів мати вдома якісну воду це оформити замовлення води додому в Одесі.

Якісно очищена вода, наприклад, методом зворотного осмосу, при якому видаляється до 99,9% всіх шкідливих домішок, чудово втамує спрагу, оздоровить і поліпшить стан здоров’я. Лікарі в усьому світі рекомендують пити готувати їжу на чистій воді, наприклад, на бутильованої води ТМ «Water Club».

Людина, яка піклується про своє здоров’я, повинен пити чисту воду, готувати їжу і давати її дітям. Дитячий організм більше схильний до згубного впливу важких домішок у воді. Оформивши замовлення води додому в Одесі Ви отримаєте воду, яку не потрібно кип’ятити, адже вона ретельно очищається, не викликаючи сумніву в її якості. Якість води ТМ «Water Club» підтверджено документально.

Поради щодо вибору виробника бутильованої води

  1. Вибираючи виробника, відбирайте тих, хто регулярно проводить дослідження проб води на відповідність стандартам якості. Чи є сертифікати якості води і чи може клієнт ознайомиться з ними за своїм бажанням.
  2. Грунтовно вивчіть етикетку, в ній вказується: хімічний склад воду, назва виробника і юридична адреса організації, дата розливу і термін зберігання води.
  3. Чи достатньо сучасне обладнання у виробника.
  4. Яким способом проводиться очищення і фільтрація води на підприємстві.

Замовлення води додому в Одесі : плюси роботи з ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Компанія «Water Club» має власне виробництво, а це позначається на кінцевій вартості продукції для споживача. Регулярні акційні пропозиції допоможуть заощадити сімейний бюджет.

Компанія забезпечує першокласний сервіс, працюючи щодня з 9 до 18. Оформити замовлення можна зв’язавшись з оператором або залишивши заявку на сайті.

Вода развозится вчасно, без запізнень і безкоштовно. Кур’єр підніме бутель на потрібний поверх і встановить, при необхідності, в кулер.

Крім води в компанії можна придбати додаткове устаткування-кулери і помпи.

Оформити замовлення води додому в Одесі на придбання здоров’я, енергії і бадьорості можна в компанії «Water Club».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...