Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Безкоштовна доставка води додому або в офіс

Добре, що в наш час з’явилася така функція, як доставка води в будь-яку точку в місті. Використання води з водопроводу категорично протипоказано для приготування їжі. Для очищення води в трубах застосовується хлор, який негативно впливає на наш організм.
Для правильного функціонування організму нам потрібно в добу приймати не менше 1.5 літра. Багато хто не звертають уваги, що майже не вживати просту воду, особливо в холодну пору року. Влітку постійно хочеться пити, але потрібно пам’ятати, що чай, кава, соки не замінюють дозу прийому води.


Наші станції з очищення води не в чому не винні, що водопровід не змінювався вже багато років. Усередині труби присутній іржа і бруд, яка потрапляє в наші будинки з водою.

Яку сиру воду вживати?

Вода від виробника ТМ «Water club» проходить повну перевірку в лабораторії, цьому свідчить сертифікат якості. Вода, яка розливається в бутлі містить повний комплекс вітамінів, необхідних нашому організму.
Впевненість у завтрашньому дні нам дає наше здоров’я. Ми відповідаємо за його підтримку. Все, що ми приймаємо всередину потім позначається на стані шкіри і кольором обличчя. Вживати воду від компанії ТМ «Water club» можна в сирому вигляді, вона не має ніякого запаху.
На відміну від води з водопроводу, очисні підприємства намагаються максимально виконувати свої функції. При наявності іржі в трубах, неможливо добитися ідеального результату. Бережіть своє здоров’я, при прийомі сирої води з крана можна підхопити серйозну бактеріальну хворобу. Кип’ятіння також не варіант, тільки при довгому кип’ятінні вода очиститься від вірусів і мікробів. Але буде ця вода володіти якимись корисними речовинами? Правильна відповідь «ні».

Інформація про компанію ТМ «Water club»

Відгуки задоволених клієнтів вважається краща реклама. Замовити бутильовану воду можна в місті Одеса. Її спробувати можуть не тільки одесити, але і багато туристів. Компанія несе відповідальність за якість води. Очищення, яка проходить вода має назву метод зворотного осмосу.
Важливу роль відіграє обладнання з яким працює компанія. Сучасні методи несуть гарантію якості води. У воду присутні різні мікроби і бактерії, правильна очищення допомагає позбутися них.
Присутність корисних речовин у воді допомагає боротися організму з різними захворюваннями. При прийомі певної кількості води (формула вираховується в зв’язку з масою тіла) внутрішні органи починаю правильно функціонувати. Цей метод очищення компанія перейняла в Європейських країнах.
Для бутлів і кулера використовується високоякісний пластик. Повірка санепідстанцією здійснюється щомісяця.

Послуга додому

Замовлення води на будинок або офіс дуже корисна річ. При відсутності транспорту людям важко вирішувати проблеми з доставкою, тому ми за це потурбувалися і надали таку послугу.
Компанія ТМ «Water club» дуже відповідальна і має всі документи про якість своєї продукції. Впевненість в якості товару, який купуєте, основний фактор при виборі. Оформити замовлення можна на сайті. Всі деталі обговорюються по телефону з консультантом.
При наявності вдома сирої води можна втамувати спрагу при натисканні однієї кнопки на кулері. Кулери також доставляються компанією ТМ «Water club». При виборі кулера необхідно врахувати, який вид підійде для вашого приміщення.
Необхідно крокувати в ногу з сучасністю. Багато товарів зараз замовляються через інтернет в тому, числі і воду. Майбутні за інтернетом, це дуже зручно. Перебуваючи в іншому місці, ви можете вирішити всі виникає питання не виходячи з дому чи роботи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...