Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Доставка бутильованої води в Одесі

Доставка води в Одесі

В останні роки одесити стали стежити за своїм здоров’ям і як відомо, для гарного зовнішнього вигляду і відмінного самопочуття необхідно пити чисту і якісну воду. Орієнтовно людині щодня треба пити близько 1,5 літра води. І від поганої води користі не буде, тому треба взяти за звичку щодня пити необхідний мінімум води, а також подбати про якість, цієї самої води. Водопровідна вода, на сьогоднішній день, не відповідає цим критеріям, а значить дбати про якість води і шукати чисту воду мегаполісі доведеться самостійно. Доставка води в Одесі -мудрое рішення.

Бутильована вода ТМ «Water Club» – це гарантія якості і безпеки нашої продукції, за рахунок того, що:

 • Вода проходить багаторівневе очищення, містить електроліти калію і натрію, фтор, кальцій і магній.
 • У нас на виробництві виконується строгий контроль на всіх етапах випуску продукції.
 • Доставляються вода призначена для споживання людьми.
 • Питна вода відіграє велику роль в житті людини, вона необхідна для виконання нашим організмом обміну речовин.

Саме вода:

 • втамовує спрагу пиття,
 • необхідна для нашого організму
 • як поживна речовина щоб мати хорошу фізичну силу
 • для підтримки гарного самопочуття
 • для гарного обміну речовин.

Серед великої кількості виробників і постачальником бутильованої води важливо вибрати якісно очищену воду від шкідливих домішок, бактерій і вірусів, яка буде ідеально підходити організму людини.

Доставка води у Одесі

Давайте, на прикладі ТМ «Water Club», розглянемо практичні рекомендації щодо вибору виробника і доставки води в Одесі:

 • Компанія-постачальника повинна регулярно проводити обстеження проб води санітарно-епідеміологічної служби – на відповідність більш ніж 10 показниками якості. Вода ТМ «WaterClub» відповідає найвищим стандартам якості, це підтверджено результатами СЕС і численними відгуками клієнтів.
 • Не довіряйте сліпо етикеток, вибираючи для себе постачальника води, вивчіть хімічний склад води, вказаний на ній.
 • Переконайтеся, що постачальник бутильованої води використовує якісне обладнання для очищення, обов’язково використовуючи в системі обладнання очищаючи воду методом зворотного осмосу, а також іонізатор – для біологічного очищення (видалення бактерій і вірусів). Компанія «Water Club» використовує високотехнологічне обладнання і гарантує високу якість продукції, що виготовляється води.
 • Виберіть виробника, який присутній на ринку не один рік і зарекомендував себе серед клієнтів тільки позитивними відгуками.

 

Шкода бутильованої води для людини

Існує думка, що бутильована вода може мати негативний вплив на організм. Пов’язують це з великою кількістю хімічних добавок у воді, які були виявлені після лабораторних досліджень. Однак це можна віднести до суб’єктивних фактів і якість Завіт від конкретного виробника і його техніки очитки води. По-справжньому якісна бутильована вода не приносить шкоди людині.

У порівнянні з минулими роками останнім часом стала дуже популярна і затребувана бутильована вода, це спонукало великий попит в нашій країні.

«Water Club» крім води надає і кулер, так як з ним зручніше користуватися, особливо в офісі. Потрібно дотримується деяких правил, і він прослужить не один рік. Основне правило це чистка кулера кожні 6 місяців. Для збереження смакових якостей і уникнути ремонту, радимо не забувати робити профілактичну чистку.

Компанія постійно вдосконалює і розробляє жорсткіші стандарти питної води, при цьому основним пунктом в роботі є безпека споживчої води.

Доставка води в Одесі від компанії «Water Club» гарантує:

 • Доставка здійснюється в будь-який район м.Одеси.
 • Зробити замовлення дуже просто-можна зателефонувати і оформити доставку у оператора або залишити замовлення на сайті компанії.
 • Кур’єр безкоштовно доставить воду в зручний для клієнта час. Завдяки такій функції в будинку у Вас завжди буде питна вода, витрачаючи на це мінімум часу і сил.

Раді будемо Вашому дзвінку!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...