Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Доставка води або вода з крана?

Доставка води додому

Стан водопровідної води сьогодні

Станції з водоочищення в Одесі, як і в усіх інших містах України, були побудовані за часів, коли для того, щоб вода вважалася якісної, було досить її знезаразити, знебарвити і освітлити. З огляду на стан екології, сьогодні цих процесів буде недостатньо. Сьогодні в воді легко знаходяться солі важких металів і органічні сполуки – ртуть, свинець, сурма, миш’як і т.д.
Не тільки екологія згубно впливає на якість води, самі водопровідні мережі зносилися і підлягають оновленню. Крізь тріщини в трубах всередину легко можуть потрапити стічні води, підземні стоки. Тому, навіть якщо якісно очистити воду на станції, то проходячи шлях до крана в квартирі, вода знову вбере в себе і іржу, і бактерії, і солі металів.
Все це призводить до того, що пити воду з-під крана небажано і може навіть бути небезпечно для здоров’я українця.

Варіанти дезінфекції води

Кип’ятіння

Найпростіший, не витратний і поширений спосіб дезінфекції води, це її кип’ятіння. При нагріванні бактерії і віруси гинуть, але в осад випадають розчинені у воді і потрібні організму фтор, кальцій, натрій, магній. Кип’ячена вода стає безпечною марною, її скоріше можна віднести до категорії «мертва», так як користі організму вона не принесе ніякої.
Коли людина постійно п’є воду з недостатнім вмістом корисних мікроелементів, з часом це позначиться на стані здоров’я і може призвести до виникнення захворювань.
А ось для таких цілей, як прання або миття голови, така вода підходить. Кип’ятіння усуває з води жорсткість.

Механічне очищення

Доставка води додому

Хороший фільтр при доочищення води повинен:

  • очищати її від піску, іржі та інших механічної «бруду»;
  • зменшувати концентрацію хлору, органічних і неорганічних сполук: нафтопродукти, важкі метали, радіоактивні елементи.

До механічних способів очищення води можна віднести побутові фільтри. Вони розрізняються своїм функціональним призначенням, зовнішнім виглядом, комплектацією.
Фільтри-глечики підходять для очищення малого обсягу води.
Вугільний фільтр чистить воду від хлору, солей важких металів.

Доставка води додому

Кращим варіантом мати вдома чисту і безпечну для здоров’я питну воду – це доставка води додому. Таку послугу пропонує новим і діючим клієнтам Компанія ТМ «Water Club». Адже це дуже зручно – доставка здійснюється безкоштовно, за вказаною адресою і в потрібний клієнтові час.
Вода очищається методом зворотного осмосу на молекулярному рівні, без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігається її природна структура і корисні властивості.

Поради щодо вибору бутильованої води на прикладі ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

  • Віддайте перевагу виробнику, який на постійній основі перевіряє воду на відповідність усім стандартам якості і має сертифікати якості води, видані СЕС;
  • На етикетці має бути вказана наступна інформація: хімічний склад води, повне найменування виробника, його юридична адреса, дата розливу і термін зберігання води;
  • Чи достатньо сучасне обладнання у виробника;
  • Спосіб очищення і фільтрації води на підприємстві;
  • Послуга безкоштовна «доставка води додому».

Без їжі людина може прожити до сорока днів, а ось без води не більше трьох. Вода – це основний ресурс, потрібний будь-якій людині. Вода справляється з великою кількістю проблем в організмі, але для цього вона повинна бути корисною. Бутильована вода Компанії ТМ «Water Club» завжди смачна і корисна, вона освіжить, вгамує спрагу і наповнить бадьорістю.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...