Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Доставка води додому: мода чи необхідність?

Доставка води додому

Де шукати безпечну воду

Прозора, студена і цілюща вода – сьогодні це лише барвисті епітети часів поетом, а в реальності що тече з крана вода викликає не тільки побоювання, але і реальну небезпеку для людського організму.
Якщо хочеться мати вдома або в офісі чисту і головне, безпечну воду, то на виручку приходить доставка води додому.
Деякі обивателі вважають, що цілком достатньо відфільтрувати з води пісок, домішки металів і каламутність, після чого таку воду цілком можна пити. Але вода, яка виглядає чистою, не є такою насправді – при аналізі в ній будуть виявлені невидимі оку розчинені і нерозчинені домішки, віруси або бактерії.

Стан трубопровідної мережі впливає на якість вода в крані

Сьогодні в воді можна виявити хімічні сполуки, яких не було ще п’ятдесят років тому. Щоб знати, чи безпечна вода, він має бути піддана повному хімічному аналізу.
Одеса – величезне місто з великим щоденним споживанням води. Основним джерелом є річка Дністер, яка не славиться своєю чистотою. Пройшовши шлях з очисних систем по трубопроводу в квартиру будинку, вода знову «насичується» шкідливим елементами і відбувається її повторне забруднення.
Іншою проблемою водопровідної води є її присмак і запах. Звичайно, на це багато в чому впливає хлор. Також вода може мати смак і запах гниючої рослинності, органіки, газів.
З цього випливає, що, навіть очистивши воду за новітніми технологіями на очисних спорудах, вона все одно забрудниться через стан міської трубопровідної мережі в місті. І здавши воду на аналіз в СЕС в ній можна виявити дуже багато зайвого і шкідливого.

Доставка води додому

Фільтри або доставка води додому

Для початку має сенс на вході в системі водопостачання в квартирі поставити фільтр грубої очистки, який буде затримувати іржу і інші домішки. Це може бути сітка з нержавіючої сталі або полімерні картриджі. Такий фільтр встановлюється з метою продовження терміну служби сантехніки в будинку, яка псується через корозію кранів, нальоту іржі і солей.

Деякі люди встановлюють невеликі фільтри, які встановлюються разом з краном. Головний іх недолік в недовгому терміні служби, частої заміни фільтрів (якщо їх не міняти вчасно вода буде ще більше забруднюватися з такого фільтра). Потрібно пам’ятати, що встановлюючи вдома таке обладнання – встановлювати і обслуговувати його повинні спеціально навчені люди, в іншому випадку встановлена ​​з порушеннями система може ще більше забруднювати воду.

Дешевший варіант – це покупку фільтру-глека, але приготуйтеся до частої зміни картриджів і малому обсягу одержуваної очищеної води.

Економічно вигідним рішенням вважається доставка води додому.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Зупинивши свій вибір на Компані ТМ «Water Club» клієнт буде тільки в плюсі:

  • Бутильована вода очищена методом зворотного осмосу відповідає українським і європейським стандартам якості, це підтверджується щомісячним пробами вод і висновками виданими СЕС.
  • Якісна часта вода завжди буде вдома для пиття і приготування їжі для дітей і дорослих, не залишає нальоту накипу на посуді і електроприладах (чайнику, кава машині)
  • Економлячи часу – співробітник компанії безкоштовно самі доставлять і встановлять воду, у зручний для клієнта час.
  • Замовлення можна оформити від одного бутля.
  • Можливість вибрати додаткове обладнання для розливу води – кулер, помпа, диспенсер.
  • Компанії ТМ «Water Club» часто проводить акції, а також пропонує вигідні пропозиції щодо купівлі води.

Для тих, хто піклується про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, можна себе убезпечити і в цьому допоможе послуга «доставка води додому від Компанії ТМ« Water Club».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...