Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Доставка води додому з помпою

Доставка води додому

Вода – головний становить аспект людського організму. Це означає, що дуже важливо звертати увагу на те, яку воду ми п’ємо. Буде дуже прикро, якщо випитий стакан води, чашка чаю або кави принесе відчутної шкоди організму. Іржа, солі важких металів, бактерії – це тільки початковий список того, що можна нате введенні з-під крана. Тому доставка води додому найкраще рішення і перший крок до ведення здорового способу життя.

Зручність набрання води

Перехід на використання бутильованої питної води та користування послугою «доставка води додому», породжує питання, яке краще використовувати пристосування для полегшення розливу води. Є кілька варіантів на вибір – компактна помпа або габаритний кулер. Чому віддати перевагу спробуємо з’ясувати в цій статті.

Помпа або кулер

Помпа для води ставиться на шийку бутля з механічним принципом дії (натискання рукою) або електричним. Помпа свого роду працює як насос для перекачування рідини з однієї судини в іншій. Вона дуже проста у використанні і надівається на бутель. Цей маленький помічник зручно використовувати в ситуаціях, які раніше могли здатися складним – вилазка на природу, поїздка на море, дача. Помпа відмінно підійде для домашнього використання, маленького офісу, школи або дачі. Помпи виготовляються з безпечного та якісного пластику.
Якщо є необхідність користування водою для приготування чаю, кави або прохолодного напою, варто скористатися кольором. Кулер нагріває воду до дев’яноста відсотків і робить прохолодною до температури десять градусів. Використання електрики кулером можна порівняти зі споживанням електроприладів (електрочайник або кавоварка). Кулери бувають настільні і підлогові. Сьогодні вважається престижним встановлювати кулери в офісах організацій і підприємств.
Співробітники Компанії ТМ «Water Club» завжди готові проконсультувати і підібрати для клієнта помпу або кулер.

Як правильно мити помпу

Доставка води додому

Очищати помпу для води рекомендовано після кожної зміни бутля. Якщо це робити не виходить, то хоча б один раз в місяць її потрібно промивати. Для початку потрібно помити свої руки. Знявши помпу з бутля потрібно роз’єднати всі трубки і вимити за допомогою дитячого миючого засобу з використанням йоржика. Провести процедуру двічі. На чистому рушник висушити всі запчастини, після всього помпа готова до установки використання.

Дезинфікування приладу

Помпи для води теж потребують санітарної обробки і дезінфекції, проводити її потрібно після використання десятого бутля. Схема та ж що і при митті, тільки після цього потрібно все компоненти помістити в спеціальний дезінфікуючий розчин, не забувши перевірити, щоб всі деталі і отвори були занурені в розчин, включаючи і носик помпи. Дезінфікувати потрібно 30 хвилин. Далі всі деталі промиваються під струменем проточної води і добре висушити. Помпа продезінфікована і готова до використання.

Причини купити помпу для бутильованої води

Доставка води у Одесі

Надійна конструкція і простий принцип роботи помпи. Акуратне і дбайливе використання гарантує довгий термін служби приладу.
Легкий у використанні і догляді за приладом – помпою може користуватися навіть дитина, для догляду досить періодично промивати трубки, згідно з інструкцією.
Маленький розмір – майже не займає додаткового місця на кухні або в установленому місці.
Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» c використанням помпи для води забезпечить зручність і комфорт у використанні. Вода, очищена методом зворотного осмосу, збереже здоров’я і забезпечить чудовий смак приготованих на ній напоїв та їжі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...