Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Доставка води в Одесі додому та в офіс

Доставка води в Одесі

Роль чистої води в житті людини не можна недооцінювати. Щодня людина повинна пити потрібну кількість води для підтримання водного балансу організму на належному рівні. Саме вода допомагає обміну речовин, регулює теплообмін, виводить з організму токсини і шлаки. Здоровий організм буде у людини, яка п’є якісно очищену воду. Адже якщо вода поганої якості в майбутньому є ймовірність захворювання на різні недуги. У проточній воді легко знайти шкідливі залишкові солі, нітрати, пестициди і сульфати. Віруси і патогенні бактерії також можна виявити. Фахівці єдині в своїй думці, що вода з-під крана не придатна для пиття і приготування їжі. Доставка води в Одесі – ось вихід мати чисту воду у вільному доступі.

Поганої якості водопровідна вода змушує людей шукати їй альтернативу. Вона є-це доставка води додому в Одесі. Ця корисна послуга полегшить Вам проблему пошуку і доставки якісної води додому.

Доставка води в Одесі до дому

Доставка води у Одесі

Будинок – улюблене місце в житті кожної людини і дуже важливо, щоб удома було красиво, тепло і чисто. Вода вдома теж повинна бути смачною і очищеної. ТМ «Water Club» забезпечить Вас потрібною кількістю води на найвигідніших для клієнта умовах.

Вода компанії «Water Club»:

  • Підходить для пиття і приготування їжі дорослим і дітям.
  • Немає необхідності кип’ятити воду, її можна пити сирою. А випитий з ранку склянку чистої води освіжить і підбадьорить, адже за ніч організм зневоднюється і йому необхідно заповнити запаси рідини.
  • Цінова політика дає можливість всім бажаючим користуватися послугою вода додому в Одесі з безкоштовної доставки.

Доставка води в Одесі в офіс

Доставка води в Одесі

Поважаюча себе компанія забезпечує комфорт своїм співробітникам на робочому місці. Це поняття включає не тільки комфортне робоче місце, але і доступність чистої води для співробітників і клієнтів підприємства. В офісі співробітники проводять більшу частину дня, коли організм найбільш активний і в цей період відчуває потребу в рідині. Втрата вологи робить людину дратівливою, впливає на концентрацію. Вода відновлює енергію і працездатність.

Сьогодні майже в кожному офісі можна побачити кулер з водою. Доступність чистої води підвищує працездатність і покращує самопочуття колективу, піднімає колективний дух. Вода компанії «Water Club» містить всі необхідні для організму мікроелементи в потрібній кількості. Кур’єри швидко і в строк забезпечать офіс потрібною кількістю бутлів. Ще є відмінна можливість купити або орендувати на вигідних умовах обладнання у вигляді помп, кулерів та диспенсеров.

Сучасне обладнання не тільки охолоджує воду, а й нагріває для заварювання чаю та приготування кави, що дуже зручно.

Яку воду пропонує ТМ «Water Club»

Очищаючи воду «Water Club» використовує новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), які видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Вода очищається і збагачується корисними мікроелементами і мінералами на сертифікованому обладнанні. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.

Технологія очищення методом зворотного осмосу заснована на проникненні молекул води через мембрану, при цьому очищається до 99,9% «сміття» з води. Така великий рівень чистки пов’язаний з крихітним діаметром пор мембрани, віруси більше її в двісті разів, а бактерії до чотирьохсот. При цьому через мембран пропускає кисень і гази, що впливають на смакові якості води. Завдяки цьому методу вода стає очищеною, приємною на смак і освіжаючою. Під час процесу очищення вода не нагрівається, вона фільтрується при температурі 12-20 градусів.

Компанія «Water Club» пропонує зробити замовлення і забезпечить смачною і корисною водою, яка відповідає вітчизняним і європейським стандартам якості. Склад цієї води поліпшить імунну систему, налагодить роботу травної системи, кровообігу та дихальної системи. Піклуючись про здоров’я чиста води стане відмінним помічником.

Про своє здоров’я треба дбати і першим кроком в цьому може стати перехід на очищену воду. Тому пийте воду на здоров’я!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...