Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Доставка води в Одесі

Яка вода тече в крані

Доставка води в Одесі

У водопровідній воді легко виявляються залишки медичних препаратів, гербіциди, бісфенол А, солі важких металів, сульфати і ознаки органічних добрив.

Весь цей буде добавок виявляється в ґрунтовій воді, яка потім потрапляє в питну воду і пізніше тече по водопровідних трубах до нас в будинок.

Кожному відомо, що збирання в організмі таких «добавок» призведе цілком здорової людини до проблем зі здоров’ям у майбутньому. Іноді і до ризику розвитку онкологічних хвороб.

Також вченими таких країн як США, Великобританія і Австралія було виявлено, що в 83% проб водопровідної води на різних частинах нашої планети є мікрочастинки пластику. Їх розмір менше двох міліметрів відфільтрувати очисна система не в змозі. Якщо таку воду кип’ятити, то цей пластик починає виділять велику кількість токсинів. Безапасності пити сиру воду. Наприклад, замовити доставку води в Одесі.

Остаточно ще не встановлено, як мікрочастинки пластику впливають на організм людини. Проаналізувавши склад речовини, можна припустить, що в майбутньому він може вражати ендокринну систему, викликати імпотенцію і породити збій в роботі гормональних залоз.

Поки що, єдине, що пропонують учені-це скоротить виробництво пластика. Щорічно в Світовий океан скидають до восьми мільйонів продуктів із пластику, в океані навіть з’явилося Велика тихоокеанська сміттєва пляма з розміром в Хорватію.

Думка про стан води в Одесі експертів

Доставка води в Одесі

Повертаючись до стані питної води безпосередньо в Одесі цікаво буде озвучити думку ректора Одеського державного екологічного університету, Сергія Степаненка. Висока якість води в більшості європейських країн домагаються тим, що використовують воду з підземних джерел, а не поверхневих вод. На думку С. Степаненко, в Одеській області поверхневі води сильно забруднені, а для забезпечення одеситів водою належної якості тільки один вихід, це станції доочистки води, незважаючи на те, що вода відповідає старим ГОСТам.

Тільки інвестиції в оновлення системи водопостачання зможе зробити питну воду в кранах безпечної для людини, а поки піклуватися про своє здоров’я краще самостійно. Найшвидшим і недорогим способом мати в будинку очищену воду можна вважати доставку води додому в Одесі від компанії Water Club, наприклад.

Щодня вода є незамінним джерелом поповнення сили і здоров’я. Що тут дивного, адже організм в своїй більшості складається з води. Замовлення бутильованої води в Одесі сьогодні дуже затребувана, приємно пити чисту воду з м’яким смаком, вона хороша для приготування їжі, не залишає накипу в електрочайнику і підходить для кави машини.

Яку воду пропонує ТМ Water Club

доставка води Одеса

Очищаючи воду Water Club використовує новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), які видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Вода очищається і збагачується корисними мікроелементами і мінералами на сертифікованому обладнанні. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.

Технологія очищення методом зворотного осмосу заснована на проникненні молекул води через мембрану, при цьому очищається до 99,9% «сміття» з води. Така великий рівень чистки пов’язаний з крихітним діаметром пор мембрани, віруси більше її в двісті разів, а бактерії до чотирьохсот. При цьому через мембрани пропускається кисень і гази, що впливають на смакові якості води. Завдяки цьому методу вода стає очищеною, приємною на смак і освіжаючою.

Компанія Water Club дотримується всіх санітарних норм, розлив і виробництво відбувається з дотриманням найсучасніших технологій, а сам процес постійно контролюється на всіх етапах виробництва. Така вода безпечна і для дорослих, і для дітей.

Очищена вода розливається в бутильов, які герметично закупорюються, що виключає потрапляння в неї пилу або інших забруднень.

Доставка води в Одесі від Компанії Water Club здійснюється по всіх районах міста на будинок або в офіс сім днів на тиждень. Оформивши замовлення клієнт неодмінно отримає своє замовлення в день його оформлення, вранці, вдень або ввечері. Компанія має свій автопарк машин роблячи доставку абсолютно безкоштовною, співробітники компанії завжди донесуть і встановлять бутель в кулер або помпу.

Для зручності замовлення цілодобово можна оформити на сайті або в робочий час зателефонувати оператору і залишити заявку на доставку води в Одесі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...