Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Доставка води в офіс Одеса

Доставка воды в офис Одесса

Як вода в офісі впливає на імідж компанії

Кожен керівник компанії бажає мати штат ефективно працюючого персоналу. Продуктивність праці визначається зручним робочим місцем, трансфером працівників на роботу і додому, можливістю відволіктися під час перерви в кімнаті відпочинку і зняти нервову напругу. Також важливу роль відіграє наявність питної води в офісі. Можливість освіжитися в спекотний робочий день або зігрітися чашкою чаю підвищить працездатність і буде тримати на належному рівні водний баланс працівника. Доставка води в офіс Одеса – найпростіший, але вигідний приклад, як підвищити лояльність колег з їх подальшою віддачею в найближчому майбутньому. Проявивши турботу таким чином, ви подбати про здоров’я працівником, зробите їх перебування на робочому місці більш комфортним. Та й кількість лікарняних листів значно скоротиться. Цей невеликий вид витрат з лишком окупиться.

Доцільно поставити в офісній кухні кулер з водою, який в середньому розрахований на 130 порцій води.

Для підняття статусу перед клієнтами фірми можна додатково встановити в коридорі або холі кулер з можливістю подачі одноразових стаканчиків.

У переговорах з потенційними клієнтами буде доречним запропонувати їм склянку бутильованої води, ароматну каву або чай, що вже стало частиною бізнес-етикету. Це підкреслить Ваше ставлення і довірливість до клієнтів. Такі, здавалося б незначні деталі, покажуть Вас і Ваших співробітників з позитивного боку.

Корисна «звичка»

Доставка воды в офис Одесса
Встановлений в офісі кулер поступово «привчить» працівників пити чисту воду, замість газованої води або соку, і можливо деякі перебуваючи вдома продовжать більше пити чистої води. Вода-це найкращий спосіб втамувати спрагу і подбати про своє здоров’я в перспективі. Значить, встановивши кулер і налагодивши доставка води в офіс Одеса ви «прищепите» колективу корисну звичку.

Як вибрати постачальника води

При виборі постачальника небезпечно вибирати за принципом «Де дешевше, там і візьмемо». Дешева вода може бути тільки з-під крана.

Тому зверніть увагу на такі моменти:

  1. Якщо виробник очищає і готує воду на сертифікованому обладнанні, дотримується стандартів якості на всіх етапах виробництва і зберігання, він не може запропонувати вам занадто низьку ціну.
  2. Постачальник, що пропонує дешеву ціну за воду, цілком можливо, працює в антисанітарних умовах або продає бюветну воду, під виглядом бутильованої. Таким підприємцям немає необхідності дотримуватися стандартів якості, собівартість води виходить майже безкоштовною, а клієнтам це підноситься як «вигідну пропозицію» або «супер акція».
  3. Інформація про постачальника, його технологіях виробництва та умови роботи з клієнтами повинна бути легко доступною. Працівники-експедитори одягнені в уніформу, транспорт компанії має логотип і робочі телефони. Надійна компанія цінує деталі в обслуговуванні.

Перевірити «порядність» дуже просто-попросіть надати вам сертифікати якості на товар, що продається, видані СЕС.

доставка води Одеса

Переваги доставки води в офіс в Одесі

Співпраця з компанією Water Club по доставці води має ряд переваг в противагу самостійної закупівлі бутлів:

  • Бутильована вода ТМ Water Club має сертифікати якості, видані СЕС. Вона відповідає українським і європейським стандартам. Для очищення використовується новітнє обладнання – фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), вони видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води, бактерії і віруси.
  • Ця вода не тільки смачна, а й корисна. За своїм складом максимально наближена до натуральної, вона наповнюється електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.
  • У порівнянні з покупкою і щомісячної зміною фільтрів доставка води в офіс обходиться в рази дешевше.
  • У Вас завжди буде необхідна кількість води в офісі, кур’єри компанії вчасно і в строк безкоштовно здійснюють доставку бутильованої води.

Доставка води в офіс Одеса привнесе в вашу компанію тільки позитивні моменти-подяку співробітників, створить позитивний імідж у клієнтів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...