Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Очищення питної води в Європі

Доставка води в Одесі
Цікаво, а як йдуть справи з очищенням води в країнах Європи. До якості води яких країн повинна прагнути Україна, адже пити нашу проточну воду не тільки шкідливо, але й небезпечно для здоров’я. Доставка води в Одесі-одна з альтернатив мати вдома чисту воду.

Фінляндія

Фінляндія може пишатися чистотою своєї води. Жителі цієї країни без побоювання п’ють і готують їжу на ній. Наприклад, в Гельсінкі вода надходить з озера Пяйянне, другого за розміром в Фінляндії.

Вода протікає через скельний тунель, його довжина 120 км і вже в очисних спорудах вона обробляється сульфатом заліза, що пов’язує органічні речовини. Які можуть міститися у воді. Після цього піщані фільтри видаляють отриманий осад. Далі вода обробляється озоном, що її дезінфікує і робить більш смачною, а двоокис вуглецю підвищує лужність і знижує корозію труб. Потім фільтрація шаром активованого вугілля і знезараження ультрафіолетом. В кінці всіх процедур в воду додають хлорамін для боротьби зі зростанням мікроорганізмів. Це відбувається в розподільній мережі. Пройшовши всі ці стадії обробки воду можна пити прями з крана.

Франція

У Франції використовуються системи наземних річок і водойм, свердловини і підземні джерела і діють три станції підготовки води. Вода обробляється озоном, пропускається через піщані фільтри, повторно озонує і чистяться фільтрами з гранульованим активованим вугіллям. Хлор застосовується для підтримки якості води. Також французи потурбувалися про захист водопровідних труб. У них додається ортофосфорна кислота, вона утворює захисну плівку всередині труб.

Австрія

В Австрії вода добувається на схилах Північних Вапнякових Альп і плато Хохшваб. Левова частка води сама стікає прямо з гір по тунелях і водоводах без допомоги наосом. Якість цієї води досить високе і очищення обмежується застосуванням невеликої кількості хлору і двоокису хлору. Австрійці також не бояться пити воду з-під крана.

Токіо

Близько 10 років тому городяни Токіо поскаржилися, що вода має запах хлору. Влада не залишили це без уваги і почали модернізувати систему водопостачання міста. Через кілька років японцям були впроваджені сучасні технології, які виключають застосування активних хімічних реагентів. Основні методи очищення – води-це використання озону і біологічних фільтрів з активованого вугілля. На сьогоднішній день вода в Японії високої якості.

Німеччина

Якість води в Німеччині вважається одним з найвищих в світі. Німці сміливо її п’ють, не переживаючи за своє здоров’я. Більш того, властивості води в Німеччині регулюються спеціальним законом, який захищає здоров’я людей від всіх негативних наслідків, до яких може привести використання брудної води. За його недотримання і невідповідність стандартів якості встановлюється відповідальність. Контроль якості цієї води більш жорсткий, ніж до бутильованої.

Основні властивості німецької води, прописані в законі: холодна, позбавлена ​​смаку, безбарвна. Не містить збудників хвороби, не шкодить здоров’ю, кількість мінералів не вище допустимих норм.

В процесі очищення не застосовується хлор. На очисних станціях вода збагачується киснем, це допомагає виділити з води залізо і марганець. Після цього вода фільтрується піском.

А як справи в Україні?

Доставка води в Одесі

Якість нашої питної води залишає бажати кращого. Морально застарілі і відпрацювали свій вік водопровідні труби, насосні споруди і очисні станції. При транспортуванні води втрачається близько 25% води.

Оплата за користування водою наближена до європейських цін, а ось її якість їм зовсім не відповідає. Доставка води в Одесі допоможе уникнути проблем зі здоров’ям у майбутньому, адже пити воду, яка тече в наших кранах чревате наслідками.

Яку воду безпечно пити українцям? Доставка води в Одесі

доставка води Одеса

Бутильована вода ТМ Water Club – це гарантія якості і безпеки для організму, за рахунок того, що:

вода проходить багаторівневе очищення методом зворотного осмосу, містить електроліти калію і натрію, фтор, кальцій і магній;
на виробництві строгий контроль якості на всіх етапах випуску продукції;
бутильована вода ідеально підходить щоденного вживання та приготування їжі.
Якщо здоров’я вашої сім’ї важливо для вас, то треба самому подбати про покупку якісної і корисної води у надійного виробника, який піклуватися про своїх споживачів, удосконалює обладнання та систему очистки води. Доставка води в Одесі від ТМ Water Club Ваш найкращий вибір.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...