Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Очищення води методом зворотного осмосу

Доставка води додому

На сьогоднішній день найбільш оптимальним способом очищення води можна вважати метод зворотного осмосу. Давайте розглянемо принцип дії, плюси і мінуси використання води для щоденного застосування людиною.

Принцип роботи методу зворотного осмосу

Використовуючи для очищення води метод зворотного осмосу можна отримати воду дуже високого ступеня очищення. Головна складова фільтра – це особлива мембрана, з великою кількістю мікроотворів, які пропускають через себе молекули води. Використовуючи такий метод все забруднювачі і. віруси та інші мікроорганізми залишаються зовні.

Чи є шкода від такої води?

Доставка води додому

Існує думка, що при максимальній очищення води в ній не залишається нічого корисного. Вона не має в своєму складі шкідливих домішок, але так само позбавлена ​​і від корисних мікроелементів. За своїм складом вона наближена до дистильованої води.
Для правильного функціонування організму в складі води повинні бути хімічні елементи, такі як кальцій, натрій, калій. У наш крові знаходяться мікро і макроелементи, які поповнюють організм з їжі і води. Повністю очищена рідина розбавляє кров тільки водою, що буде вважатися недостатньою. Недостатня кількість корисних речовин в крові негативно позначиться на стані здоров’я.
Деякі «експерти» радять пити більше мінеральної води, але насправді. Робити рекомендується, тільки за рекомендацією лікаря і при наявності певних захворювань.
До теперішнього часу вченим не виведена хімічна формула ідеальної для людини води, яка б повністю задовольняла потреби організму в ній. Є такі хімічні елементи, які потрібні людині в таких малих дозах, що лабораторними дослідженнями їх не знайти.
Звичайно, пити «голодну» воду небезпечно, її вживання виснажить людини, почнуться проблеми з кістками і серцем, буде порушений обмін речовин.

Домашня установка системи зворотного осмосу

Перш ніж зважитися на покупку і установку фільтра домашнього осмосу будинку, слід провести лабораторні аналізи проб води з-під крана.

Мінуси використання обладнання очистки води методом зворотного осмосу:

  • Дорога вартість установки, а також вартість фільтрів, можливі ремонтні роботи;
  • Великі габарити;
  • Велика витрата води – величезний відсоток води витікає в каналізацію.
  • Щоб отримати один літр чистої води витратиться до десяти літрів водопровідної води.

Використання домашньої установки системи зворотного осмосу може стати причиною порушення балансу солей в організмі

Наприклад, недолік магнію призводить до переривчастого серцебиття, судоми м’язів, пародонтоз, підвищений кровоносне тиск.
Мале надходження заліза призводить до анемії, постійної втоми.
Недолік міді може викликати погіршити роботу травної системи і щитовидної залози, стане причиною появи гематом і синців, проблем в роботі печінки.
Недолік цинку впливає на шкірні захворювання, може стати причиною анорексії, поганого настрою апатії.
Малий відсоток йоду у воді призведе до згущення жовчі, дисфункції щитовидної залози.
Зубна емаль також постраждає від води, без вмісту в ній мікроелементів.
Звичайно, людина виходить весь цей необхідний набір мікроелементів не тільки з води, а з вживаної їжі, соків та інших напоїв. Але вода, як невід’ємна частина раціону, також повинна приносити свою частину користі людині.
Щоб води була не тільки чистою, а й приносила користь доцільніше скористатися послугою «доставка води додому».

Вода, очищена методом зворотного осмосу від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води додому забезпечить наявність будинку корисною для організму і смачною бутильованої води. Після всіх етапів очищення вода насичується корисними мінералами і мікроелементами (електролітів калію, натрію, фтору, кальцію, магнію і іншими необхідними організму сполуками.)

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» і здоров’я в порядку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...