Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Очищення води з крана або доставка води додому

доставка води додому

Вода здатна розчинити досить багато різних елементів. Виявити в навколишньому середовищі воду в її первозданному стані, мабуть, неможливо. Вода, як губка, вбирає в себе вуглекислоту і біологічні компоненти, розчиняє мінеральні солі. Збагачуючись всім цими добавками, вона стає корисною для людини.

Що потрібно прибирати з води

Річкова вода або з озера має в своєму складі небезпечні мікроорганізми, розмножуючись, вони можуть завдати шкоди людині, а воду зробити небезпечною для пиття. Річки часто забруднені нітратами та пестицидами, які потрапляють в річку з полів. Промислові підприємства теж причетні до забруднення річок, змиваючи в них відходи з виробництва.
Система водопровідних труб морально зносилася і навіть вода, очищена на водоочисних станція, доходячи по трубах до кінцевого споживача, буде засмічена свинцем, міддю і іншими «приправами» з труб.
І якщо кілька десятків років тому можна було пити воду з крана не замислюючись, то сьогодні – це небезпечно робити. Турбота про наше здоров’я лежить виключно на нас самих.

Як очищається вода на очисній станції

доставка води додому

Вода може очищатися декількома способами: хімічний та механічний.
Хімічне знезараження здійснюється за допомогою хлору, озону, брому, йоду.
Механічне очищення має на увазі використання ультрафіолетовими променями, ультразвуком, електричним струмом або термічна обробка.
Все це здійснюється на очисних станціях. Вода з крана повинна бути очищена від хлору, піску, суспензій, корозії металу, бактерій і вірусів.

Фільтри бувають різних видів:

Механічні – в них застосовуються фільтри влучними сітчастими осередками, тому з води забираються тільки сторонні предмети у вигляді піску, глини, заліза. Чим дрібніше сітка, тим більше чужорідних тіл не потрапить у воду. з мінуса
Очищення відбувається за допомогою хімічних реагентів (наприклад, активоване вугілля) і мінералів (наприклад, кремній, шунгіт і ін.). Використовуючи такий фільтр можна домогтися очищення води від хлору, фтору, солей важких металів і органіки.
Фільтри з використанням принципу зворотного осмосу. Даний метод має на увазі очищення води на молекулярному рівні від солей металів, хлору, органіки та інших шкідливих складових. Хімічний склад такої води наближений до дистильованої води. Електрохімічний фільтрація води пов’язана хімічними реакціями і іонним обміном, які відбудуться з водою, якщо її піддати електротехнічного току. При цьому методі вода добре знезаражується, включаючи віруси і бактерії. Великим плюсом є те, що це економічно вигідний спосіб з великою продуктивністю.

Доставка води додому – якість, економія і сервіс

доставка води Одеса

Для збереження свого здоров’я обов’язково потрібно пити воду, в якості якої немає ніяких сумнівів. Тому потрібно для себе визначити яка вода буде у Вас вдома: очищена за допомогою додаткових фільтрів або доставка води додому, наприклад Компанією ТМ «Water Club».
Істотним мінусом використання в квартирі або приватному будинку систем очищення води за допомогою фільтрів є їх вартість. Фільтри в глечиках потрібно постійно міняти, більш потужні системи фільтрації потребують великих початкових витрат на покупку устаткування, потім її технічне обслуговування і велика витрата води.
Замовляючи послугу «доставка води додому» хочеться бути впевненим, що ти отримаєш воду найвищого ступеня очищення і якості. Компанія ТМ «Water Club» в своїй роботі використовує новітнє обладнання з фільтрами механічного очищення Filtmaster виробництва Jimten, іспанського виробництва. Вода очищається методом зворотного осмосу, що дозволяє видалити з води 99,9% шкідливих і небезпечних для людини мікробів, бактерій, вірусів і суспензій. Прибравши з води все зайве, вона насичується корисними мікроелементами, в результаті чого вона стає корисною, смачною і приносить людині тільки користь.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» і Ваше здоров’я в безпеці.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...