Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Переваги послуги доставки води в Одесі

Для людини джерелом життя. Без перебільшення, можна назвати воду. Без води не проживе ні людина, ні живий організм. Всі знають, що щодня треба пити від півтора до двох літрів води. І якщо від меншої кількості води людина не захворіє, то води поганої якості з часом може викликати захворювання в організмі.

Якість водопровідної води в Одесі залишає бажати кращого. Все більше і більше людей використовують цю воду тільки для побутових цілей, розуміючи, що пити воду з-під крана небезпечно для здоров’я. Одесити, що піклуються про своє здоров’я. Що робити в такій ситуації? Правильним рішенням буде замовити доставку бутильованої води додому в Одесі. Зараз є дуже багато фірм, які пропонують послугу доставка води Одеса.

Доставка води Одеса

Особливості послуги на замовлення води

Доставка води Одеса -Послуга, яка користується все більшою популярністю, з таких причин:

 1. Якісно чиста вода, відмінно підходить пиття і приготування їжі.
 2. Економлячи часу.

Існує багато марок бутильованої води, вона відповідає вітчизняним стандартам якості. Споживачеві залишається тільки вирішити для себе вода якого виробника йому підходить і визначитися з ціною. Сьогодні це послуга загальнодоступна і не завдасть сімейному бюджету значних витрат.

Які переваги дає доставка води Одеса:

 • Вода очищена від шкідливих домішок і патогенних мікробів на сучасному обладнанні, має чудовий смак, підходить для пиття і приготування перших і других страв. Така вода, бессомненно, позитивно позначиться на роботі шлунково-кишкового тракту і всіх органів людини.
 • Можна оформити замовлення від однієї пляшки (наприклад, щоб визначити чи підходить вода за смаковими якостями) і потім вже замовляти необхідну кількість для будинку або офісу.
 • Відпадає необхідність самостійно займатися купівлею води, стояти в черзі на касі оплачуючи її і носити важкі сулії додому.

Замовляючи воду дуже зручно буде також скористатися кольором. Його зовсім не обов’язково купувати, він може бути надано в оренду постачальником води.

Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я і здоров’я своєї родини, замовлення води в Одесі буде для Вас дуже корисною послугою. Одного разу замовивши чисту воду, Ви самі не захочете пити воду з-під крана. Головне в цьому питанні знайти відповідального постачальника, який дорожить кожним своїм клієнтом. Такими якостями володіє компанія-виробник ТМ «Water Club»

Поради щодо вибору виробника бутильованої води:

 • Вибираючи виробника, відбирайте тих, хто регулярно проводить дослідження проб води на відповідність стандартам якості. Чи є сертифікати якості води і чи може клієнт ознайомиться з ними за своїм бажанням.
 • Грунтовно вивчіть етикетку, в ній вказується: хімічний склад воду, назва виробника і юридична адреса організації, дата розливу і термін зберігання води.
 • Чи достатньо сучасне обладнання у виробника.
 • Яким способом проводиться очищення і фільтрація води на підприємстві.

Доставка води у Одесі

Що може запропонувати клієнтам ТМ «Water Club»:

 1. Компанія «Water Club» використовує новітнє сертифіковане обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Після очищення вода збагачуватися корисними мікроелементами і мінералами.
 2. Вода відповідає українським і європейським стандартам якості, що підтверджується результатами СЕС, а також відгуками клієнтів.
 3. Ідеально підходить для щоденного вживання, не залишає нальоту в посуді.
 4. Для нових та постійних клієнтів проводяться акції та вигідні пропозиції. Навіть для невеликого офісу ми зможемо запропонувати вигідні умови.
 5. Доставка питної води в офіс або додому відбувається безкоштовно і згідно з графіком, у зручний для клієнта вчасно.
 6. Є великий вибір обладнання-кулерів, диспенсерів, помп.

Вода ТМ «Water Club» – екологічно чиста питна вода, оптимально збалансована за складом, приємна на смак. Створена спеціально для щоденного вживання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...