Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Питна вода від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води додому

Вода – це головне джерело життя для всього живого, включаючи і людину, яка на 70% складається з води. З цього випливає, що те, яку воду ми п’ємо кожен день, багато в чому визначає стан здоров’я. Від якості та безпеки вживаної води залежить, скільки користі вона принесе організму, стан внутрішніх органів, шкіри і краси взагалі.
Здається, немає нічого складного в тому, щоб дотримуватися норми у вживанні води щодня. Хочете бути здоровими і сповнені енергії? Тоді пити потрібно не будь-яку воду, а очищену. Сьогодні дуже складно знайти в природі чисті джерела води, з огляду на ступінь забруднення екології, грунту, грунтових вод. Тому доставка води додому стане відмінним рішенням мати вдома чисту і корисну воду.

Правильна вода і здоров’я в порядку

Компанія ТМ «Water Club» робить все можливе для забезпечення якості продукції, що виробляється на найвищому рівні.
Вода очищається методом зворотного осмосу, що робить можливим очистити її на 99% від усіх вірусів і мікробів.
Компанія ТМ «Water Club» пропонує своїм покупцям якісну бутильовану воду. При розливі кожна партія води тестується на відповідність внутрішнім стандартам якості, а також українськими стандартами.
Хочете не переживати про те, яку воду п’єте? Вибирайте перевірених постачальників. Буде корисним подивитися сайт компанії, почитайте відгуки клієнтів про якість води і сервісі.

Додаткове обладнання для розливу води

Доставка води додому

ТМ «Water Club» також пропонує своїм клієнтам купити або орендувати кулер. До уваги покупців представлений великий вибір сучасного обладнання:

  • підлогові і настільні кулери;
  • з холодильником або поличками;
  • компресорним або електронним охолодженням.

Кулер допоможе більш комфортно користуватися бутильованої водою. Вода не кип’ятиться, а нагрівається до +95 градусів, тому в такій воді зберігаються корисні речовини, навіть при приготуванні гарячих напоїв.

Як знайти «свого» постачальника води

Ви вже вирішили скористатися послугою «доставка води додому». Наступний крок – це вибрати виробника води. Перерахуємо кілька основних параметрів, за якими його слід вибирати, на прикладі ТМ «Water Club»:

  • Виробництво води повинно бути під постійним контролем якості і з боку самої компанії, і державної лабораторії. Бутильована вода ТМ «Water Club» має сертифікати про відповідність українським стандартам, видані санепідстанцією;
  • Якщо виробник води не економить на обладнанні і використовує сучасні методи для очищення, придивіться до цієї торгової марки. Компанія «Water Club» використовує високотехнологічне обладнання і гарантує високу якість продукції, що виготовляється води з використанням методу зворотного осмосу;
  • Вивчіть інформацію на етикетці бутля: починаючи про склад води, закінчуючи юридичною адресою та датою розливу.

За що Ви платите, купуючи воду від ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Бутильована вода від ТМ «Water Club» – для тих, хто піклується про своє здоров’я і близьких, вибираючи для цього найкращий продукт. Почавши пити якісну воду, через деякий час Ви побачите результат – самопочуття поліпшиться, головний біль відступить, шкіра і стан волосся Вас порадують.
Вартість води визначається багатьма факторами, включаючи сучасне обладнання, контроль якості, транспортні витрати та ін.

Віддавши перевагу нашої компанії, Ви платите:

  1. За якісно очищену воду, вільну від усіх шкідливих елементів;
  2. Збалансований склад;
  3. Чистоту смаку;
  4. Якісний сервіс з доставки води додому або в офіс.

Не сумнівайтеся в якості нашої продукції, і сміливо телефонуйте вже сьогодні. Доставка води додому порадує Вас!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...