Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Плюси і мінуси доставки води додому в Одесі

Замовлення води додому Одеса

У Європі та США популяризована ідея доставки питної води, населення замовляє близько 70% населення, а компанії практично всі. В Україні ринок бутильованої води в стадії розвитку. Складно звикнути до розуміння, що за чисту воду треба платити. Замовлення води додому Одеса-альтернатива водопровідній воді.

Давайте спробуємо виявити позитивні і негативні сторони в доставці бутильованої води, а також принцип її очищення.

Мінуси доставки води

При слові мінуси, відразу думаєш про витрати. Заплатити відразу за 19-літровий бутель здається дорого. Норма споживання людини від півтори до двох літрів щодня. Але людина п’є щодня і якщо це не вода, то це лимонад, кава і чай. Склавши сумарно видатки на всі ці напої ціна вийде набагато дорожче вартості одного бутля води. Замовлення води додому Одеса допоможе заощадити сімейний бюджет.

Можна заощадити і кип’ятити або відстоювати воду, заряджати її сріблом або кремнієм, але користь буде сумнівною. У кип’яченій воді великий вміст солей, важких металів і канцерогенів. Постійне вживання кип’яченої води-прямий шлях до сечокам’яної хвороби або алергічних реакцій. Можливе лікування в майбутньому буде коштувати дорожче витрат на покупку чистої води, від якої буде тільки позитивний ефект.

Також у багатьох викликає невпевненість питання якості та безпеки продукції. За кольором, смаком і ступеня прозорості можна і не виявити «хімічних» добавок. Або недобросовісний постачальник може продавати водопровідну воду за ціною бутильованої. А експертиза води коштують не дешево.

Заказ воды на дом Одесса

Наприклад, замовлення води додому Одеса ТМ Water Club-це 100% якісний продукт у вас вдома або в офісі. Якість води відповідає українським і європейським стандартам.

Позитивні сторони в доставці води додому

  1. Відпадає необхідність регулярно закуповувати в супермаркетах і носити важкі сулії додому. Час, що звільнився можна провести з користю для себе і сім’ї.
  2. Якщо уважно підійти до вибору постачальника, то у Вас вдома буде якісно очищена смачна вода.
  3. Можливо отримати безкоштовно або на низькій ціні обладнання для води (помпа, кулер, одноразові стаканчики).
  4. Економія грошей при купівлі більшої кількості бутлів і економія на безкоштовну доставку. Доставкою займуться кур’єри компанії постачальника.

доставка води Одеса

ТМ Water Club може запропонувати своїм новим клієнтам:

  • Очищаючи воду ТМ Water Club використовує найновіше обладнання з використанням методу зворотного осмосу. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, кальцію і магнію, а також фтору.

Цікавий факт: особливість фтору в тому, що це єдиний мінерал, який постачається в організм людини з питною водою на 90%, з їжі «знайти» його можна в чаї і морепродуктах. А необхідний він для костеобразования, формування зубної емалі та дентину в зубах, особливо в період активного росту дітей.

  • З дня заснування компанія ТМ Water Club дотримується принципів: що «вода повинна бути чистою та безпечною», щоденного контролю якості на кожному етапі виробництва і відповідності високим стандартам якості. Це підтверджується результатами СЕС і відгуками наших клієнтів.
  • Вода поставляється і зберігається у клієнта в 19-ти літрових бутлях з полікарбонату, в ній вода зберігає всі свої корисні якості протягом довгого періоду. Матеріал бутлів безпечний для людини і при наступних його застосуваннях. Поле використання вони піддаються ретельному очищенню і дезінфекції.
  • Власні машини компанії безкоштовно доставляють воду і заносять на потрібний поверх.
  • Клієнт може цілодобово оформити замовлення на доставку води в Одесі на сайті компанії або зв’язатися з оператором по телефону в робочий час.
  • Оплатити за воду можна при доставці готівковим або розплатиться банківською картою в інтернеті.

Клієнт – ось найголовніший контроль якості. Послуга замовлення води додому Одеса від ТМ Water Club будується на довгострокових відносинах і принципі довіри і може привнести у Ваше життя тільки позитивні аспекти.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...