Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Правильне зберігання бутильованої води

доставка води додому

Вода, яку ми щодня п’ємо повинна бути абсолютно чистою та безпечною. Якщо Ви вже замовили доставку води додому в Одесі, наша стаття обов’язкова до прочитання.
Зараз ми розберемося, як потрібно правильно зберігати бутильовану воду, на прикладі Компанії ТМ «Water Club».

Очищення води в Компанії ТМ «Water Club»

Отже, спочатку вода очищається методом зворотного осмосу за допомогою сучасного обладнання з механічними фільтрами очищення. Саме вони затримують зовні солі важких металів, іржу, пестициди, віруси і бактерії, пропускаючи лише молекули води і кисню.
Після очищення води на 99%, вона насичується корисними для людини мінералами.

Правильне зберігання покупної води

Після очищення вода надходить на лінію розливу і упаковки. На нашому підприємстві робочий персонал в рідкісних випадках контактує з водою, весь процес автоматизований.

Потрібно усвідомлювати, що вода в пластикових пляшках, пропонована в супермаркетах, має малий термін придатності після її відкриття. Зазвичай він становить три дні. А пляшка маленького обсягу, залишена на спеці, почне вбирати в себе багато небезпечних елементів і стане небезпечною для людини.

Девятнадцатілітровие бутлі мають більший термін зберігання. Саме цю воду зручно замовляти в офіси, будинки та громадські установи. Це стало наслідком погіршення якості води з-під крана в Одеській області.

Герметично закупорену тару можна зберігати шістнадцять місяців, але тільки за умови дотримання температури зберігання (Не перевищувати її) і берегти від сонячних променів. Ці обмеження пов’язані з тим, що вода зберігається в пластиковій тарі. Висока температура і яскраве сонячне світло впливають на пластик він починає виділяти в воду шкідливі хіміокомпоненти, отруюючи її.

доставка води додому

Купуючи воду в магазині

потрібно вивчати етикетку з інформацією, виробник зобов’язаний вказувати термін зберігання відкритої пляшки. Якщо така інформація не вказана, то пити цю воду можна не більше чотирьох діб і зберігати її слід в холодильнику. Після чотириденного зберігання перед вживанням вода повинна прокип’ятити.
Не можна забувати і про те, що подвійне кип’ятіння призведе до накопичення у воді шкідливих металів.

Вперше замовляючи послугу «доставка води додому» будьте уважні:

  1. Вибирайте безпосередньо виробника, а не реалізатора: по-перше – так вода буде коштувати трохи дешевше, по-друге – можна буде виключити факт фальсифікації продукції;
  2. Дізнайтеся, чи є на воду сертифікати якості, підписані санепідстанцією. Яким стандартам якості відповідає вироблена вода;
  3. Етикетка з повною інформацією: про виробника, юридична адреса, хімічний склад води, дати її розливу, термін зберігання;
  4. Яким методом, і на якому обладнанні очищається вода.

Доставка води додому від ТМ «Water Club»

  • Наша компанія пропонує воду найвищої якості, очищену методом зворотного осмосу;
  • Вода підходить для щоденного вживання дорослими і дітьми, її можна пити в сирому вигляді, готувати на ній їжу та гарячі напої;
  • Якість води схвалено українськими стандартами з відповідними документами;
  • Доставка здійснюється безкоштовно;
  • При бажанні можна купити додаткове обладнання для розливу – кулер, помпу, диспенсер.

Яку б воду Ви не обрали для покупки собі додому, пам’ятайте, що вся вона має термін придатності, який потрібно дотримуватися і тоді вода принесе тільки користь здоров’ю і зміцнить імунітет.

Доставка води додому чудове рішення мати вдома смачну воду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...